تف تو این زندگیا

ناامیدم از خیلی چیزا حالم بده هزار تا فکر و خیال دارم زندگیم اونجوری ک میخوام نیس داغونم افسردم عصبیمهزارتا مشکل دارم چیکاکنم اخ

چی شده ابجی ناراحت نکن خودتو تو همه زندگیا مشکل هس

هیچ زندگی بی مشکل نیس عزیزم
خودتو نباز بلکه باهاشون بجنگ بهشو غلبه کن
ان شاءالله خدا کمک هممون کنه

س منم عین خودت

تففففف😀

دیگه تحمل ندارم. تازه پسرمو بدجورکتک زدم بعدش زدم زیرگریه .داغون شدم ازاینکه زدمش. جوری ک دستشو گرفتم خواستم بشکونم .انقدزدمش گازشم گرفتم تودسش .اصلا بدجور کتکش زدم

بااینکه مهربونه هربارمیبینه گریه میکنم بادستای کوچیکش اشکامو پاک میکنه باهام گریه میکنه.دیگه تحمل ندارم شوهرم ی کاری بادلم کرد ک نگید.اعصاب برام نذاشت.تازه بم میگه بریم خونه بابات … بابامو ول کنیم نمیخوامش. حتی پسرم بااینکه سنی نداره خسته شده ازباباش ازبس اذیتم میکنه

دعاکردن هم بیفایدس.هرچی دعاوالتماس میکنم بیفایدس. الان همش فکرم ب اینه ک چراکتکش زدم. درسته اذیتم کرد.من طاقت نیاوردم.نمیدونم بااین اعصابی ک دارم چیکارکنم. مسبب اصلی هم شوهرم بوده .کم طاقت بی حوصله و تعصبی شدم. هی میگم گناه بچم چی بوده ک بامن اذیت بشه

1 Like

ازوقتی هم بم گفتن مایع دور بچه کم شده بدتر شدم. همش توفکرم

1 Like

عزیزم ناراحت ک میشی بچه رو نزن برو ی لیوان اب یخ بخور نفس عمیق بکش
اما بچه رو نزن

دیشب بش گفتم مقصرخودتی ازبس زجرم میدی

باردار هسی؟

دست خودم نیست خواهر. الان ک براتون مینویسم گریه میکنم. خسته شدم. ازطرفی نگرانم ازاینکه مایع بازکمتربشه اونوقت چیکارکنم. این مدتیه هم دلپیچه گرفتم دردهم ازناحیه نافم میاد جوری ک نافم داغ میشه نمیدونم علتش چیه

٣٤ هفتمه

عزیزم این حالت هایی ک داری واسه کوچولوتم خوب نیس این مدتو هم مراعات کن تا دنیا بیاد بسلامتی
ان شاءالله ک شوهرتم بهتر میشه

مگه شوهرتون چیکار میکنه ک اینجوری ناراحت میشی

میدونم برابچم خوب نیست ولی نمیتونم خودمو کنترل کنم. توبارداری اول هم ک بودم بدجور اذیتم میکرد الانم پسرم تعصبی شده عین خود ما. بخدا خودش مریضمون کرد.

سرهرچی دعوام میکنه. هرچیزی ک فکرشونو بکنین

خونوادتن اینجوری ان. طبیعی نیستن ازاخلاقشون مشخصه

الهی …
عزیزم خب باهاش حرف بزن وقتی حالش خوبه و ارومه
بگو اخه چرا دعوات میکنه بگو مگه دوسم نداری مگه سلامتی بچه هات واست مهم نیس
اخه چراااا؟