تهوع و خستگی و بیحالی زیاد در اوایل بارداری

سلام دوستان… تازه فهمیدم که باردارم، از شدت تهوع و خستگی و بیحالی در طول شب و روز دیگه نا ندارم، هنوز سونو نرفتم ببینم چن هفته‌م، راهنماییم کنید لطفا که تا چه حد طبیعیهاین علائم؟
کسی بارداری خارج از رحم داشته؟ علائمش چیه؟ خیلی میترسم :pensive:

مبارکتون باشه عزیزم . آره طبیعیه .بعضی ها بارداری هاشون این شکلیه و حتی شدید ترش هم هست .احتمالا مادرتون هم اینجوری بودن ازشون بپرسید.چون اصولا مادر و دخترها و خواهرها دوران بارداریشون به یه شکله . خارج رحمی همراه با درد شدید و خونریزی شدید هستش.

ممنون زهره جان…
راستش چون هنوز زیاد از بارداریم نگذشته هم واسه سقط شدنش میترسم هم خارج از رحم بودن چونکه تمیدونم تا کی خودشو نشون میده

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
مبارک باشه عزیزم
نگران نباشید اصلا. از ماشین حساب زیر استفاده کنید تا ببینید چند هفته اید
https://farzand.net/due-date-calculator

1 Like

برای اطمینان از داخل رحمی بودن باید هفته 6 بارداری تشریف ببرید سونوگرافی. البته اگر تیتر بتا رو مجدد تکرار کنید هم تا حدودی میشه فهمید خارج رحم هست یا نه. هر 48 ساعت باید آزمایش بتا بدید اگر عددش دو برابر بشه نشون میده که بارداری نرماله

1 Like

ممنون

1 Like

من تا 20هفته یعنی پنج ماه ازتلویزیون متنفربودم حتی الانم که بچم بدنیااومده زیاد اهل فیلم نیستم ولی پنج ماه فقط استفراغ میکردم بامعده خالی حتی روزی چهارپنج بار ازهمچی هم متنفربودم من 9 ماه مرغ نخوردم بدم میومد غذای من بود فقط کنسرویجات تاچهارماه که خیلی هم بده باعث شد مسمومیت بارداری بگیرم ماه پنج به بعد تن ماهی با میگو اینامیخوردم

سلام
دعا کن منم باردار بشم :pensive:

1 Like

فقط ازخدامعجزه بخاه من امید نداشتم باردارمیشم

1 Like

سلام قشنگ درکت میکنم منکه وقتی باردار بودم تا ماه پنج پشت در دستشویی میخوابیدم :grin:الان که یادم میاد تنم میلرزه

تا بحال نشده یک روز از موعودم عقب بیفته اما این ماه هنوز پری نشدم دعا کن برام تو که معجزه دیدی

1 Like

ازخدامیخام ان شالله باردارباشی بیای خبرشوبهم بدی خیلی سخت برام گذشت تاباردارشدم ازخدامیخام همینجور که به من معجزشونشون داد برات معجزه کنه و برای همه منتظرا

وای نگو 35 کیلو بارداری وزن اوردم ازبس میخوردم ماه هفت دیگه خواب نداشتم تا ماه 9 زایمانمم 17ساعت دردکشیدم

1 Like

انشالله ممنون دوست مهربون

ان شالله زود زودبارداری ختم قران صلواتی چیزی بخون من خیلی قبل بارداری ختم میخوندم اما الان بابچه وقت ندارم

من تا پنج ماه که هیچی نمیتونستم بخورم از بس حالم بد بود بعدشم که ورم کردم و بخاطر وزن بالا پا دردو کمر درد داشتم وااای که چه روزای سختی بود واسه همین تا الان دلم نمیخواست حامله بشم از بس اذیت شدم

بعد زایمانم که به مواد ضدعفونی کننده حساسیت داشتم از زیر سینه تا زانوهام کهیر زد تابستونم بود واااای نمیدونی چی کشیدم

واسه منم دعا کن باردار بشم ولی حاملگی راحتی داشته باشم

ولی من میگم دخترم دوسالش بشه به فکردومی من حتی برای زاسمانم به مامانم خبرنکردم هفت سانت توخونه دردکشیدم رفتم زایشگاه کیسه اب رو پاره کردن یک ساعت بعد بچه بدنیااومد

1 Like

بهترین کارو میکنی من خیلی اشتباه کردم گذاشتم اینقدر دیر بشه ولی خب از ترسم بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.