دعوا با خانواده خود

سلام
شمام مادرتون بشدت بین شما و اون بچه ای ک تو خونس فرق میزاره؟؟
ما کلادوتا دختریماا
انگار بچشم خائن و حسود نسبت ب اونیکی بهتون نگاه میکنه مامانتون؟؟

منکه ابجی ندارم😭

1 Like

ما س تاخواهريم و خيلي بهم وابسته ايم…مادرم درزمان حياتش بينمون هيچ فرقي نميذاشت.هممونو ي اندازه دوست داشت…کاش بود

خوشبحالت

نه خیلی سخته من همش میگم کاش منم ابجی داشتم باهاش تو‌غم و شادی شریک میشدم

خدارحمتش کنه…ما دوتاییم اونیکی بشدت خودخواه و وقیح و… مامانمم بطووور واضح و علنی و بی جا و ناحق طرف اونه به هر نحوی،اخرشم من متحم ب حسودی و خیلی چیزای دیگه میشم:pensive::pensive:خسته شدم دیگه
بدم میاد ازشون دیگه

تو شاید ولی چمعلوم اونم اینجوری بود

این ک ب بعضی از فرزنداشون توجه بیشتری دارن دلیل بر تفاوت در دوسداشتن نیس. مثلا شاید منو تواناتر و کاملتر میبینن و توجه کمتری میکنن ولی ب خاهر یا برادر دیگم ک نیاز بیشتری دارن بیشتر توجه میکنن.

ممنون عزيزم…ولي ببخشيد ک اينو ميگم شانس با خودخواها وبدجنساست

چ ببخشیدی اره واقعا

خواهرم بسییار متوقع پر رو تنبل مغرور بی ادب و ازخودراضیه اصلا ی وضعی مامانمم تائیدش میکنه…بعد حرف من اینه چرا اینقد تو همه چی ب من سخت میگرفتن ولی برای این نه؟چرا اگه من حرفی میزنم انگار دشمن خونی این دوتا داره حرف میزنه؟چرا اگه دختری گوشی بگیره دست و این مدلی رفتار کنه نامانم میگه ج درختر بدی ولی هیییچچچچییی ابجیمو نمیبینه،قشنگ میشینه مخ بابامم شستوشو میده

بنظرمن رفتارشون درست نیس اماابجیتون چن وقتشه شاید تودوران نوجوانی یه تواین سن یکمی ازدست درمیرن ومتعادل نیستن

مامانم ک سنش زیاده اون ۱۶سالشه اتفاقا منوابجیم اینقدی دعوا نداریم ک وقتی مادرم هست داریم،اینقد وقیحه ک هفته ای یکی دوبارم ک برم ی نصف روز،صدبارمیگه پاشو برو،هردفعه ام مامانم یجوری میگه راست میگه اخه فلان…
واقعا ازشون متنفررررررممم

آبجيتون کوچيک خونوادس آره؟