دعوا با خانواده خود

سلام
شمام مادرتون بشدت بین شما و اون بچه ای ک تو خونس فرق میزاره؟؟
ما کلادوتا دختریماا
انگار بچشم خائن و حسود نسبت ب اونیکی بهتون نگاه میکنه مامانتون؟؟

منکه ابجی ندارم😭

1 Like

ما س تاخواهريم و خيلي بهم وابسته ايم…مادرم درزمان حياتش بينمون هيچ فرقي نميذاشت.هممونو ي اندازه دوست داشت…کاش بود

خوشبحالت

نه خیلی سخته من همش میگم کاش منم ابجی داشتم باهاش تو‌غم و شادی شریک میشدم

خدارحمتش کنه…ما دوتاییم اونیکی بشدت خودخواه و وقیح و… مامانمم بطووور واضح و علنی و بی جا و ناحق طرف اونه به هر نحوی،اخرشم من متحم ب حسودی و خیلی چیزای دیگه میشم:pensive::pensive:خسته شدم دیگه
بدم میاد ازشون دیگه

تو شاید ولی چمعلوم اونم اینجوری بود

این ک ب بعضی از فرزنداشون توجه بیشتری دارن دلیل بر تفاوت در دوسداشتن نیس. مثلا شاید منو تواناتر و کاملتر میبینن و توجه کمتری میکنن ولی ب خاهر یا برادر دیگم ک نیاز بیشتری دارن بیشتر توجه میکنن.

ممنون عزيزم…ولي ببخشيد ک اينو ميگم شانس با خودخواها وبدجنساست

چ ببخشیدی اره واقعا

خواهرم بسییار متوقع پر رو تنبل مغرور بی ادب و ازخودراضیه اصلا ی وضعی مامانمم تائیدش میکنه…بعد حرف من اینه چرا اینقد تو همه چی ب من سخت میگرفتن ولی برای این نه؟چرا اگه من حرفی میزنم انگار دشمن خونی این دوتا داره حرف میزنه؟چرا اگه دختری گوشی بگیره دست و این مدلی رفتار کنه نامانم میگه ج درختر بدی ولی هیییچچچچییی ابجیمو نمیبینه،قشنگ میشینه مخ بابامم شستوشو میده

بنظرمن رفتارشون درست نیس اماابجیتون چن وقتشه شاید تودوران نوجوانی یه تواین سن یکمی ازدست درمیرن ومتعادل نیستن

مامانم ک سنش زیاده اون ۱۶سالشه اتفاقا منوابجیم اینقدی دعوا نداریم ک وقتی مادرم هست داریم،اینقد وقیحه ک هفته ای یکی دوبارم ک برم ی نصف روز،صدبارمیگه پاشو برو،هردفعه ام مامانم یجوری میگه راست میگه اخه فلان…
واقعا ازشون متنفررررررممم

آبجيتون کوچيک خونوادس آره؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.