ای کسانی که فکر میکنید پول خوشبختی میاره

خیلی خیلی درست فک میکنید

پول خیلی چیز خوبیه

3 Likes

دقیقا همه بدبختیا و دعوا ها از همین بی پولی شروع کبشه

4 Likes

پول که هست ارامش همه چیز باهاش هست

3 Likes

بیگ لایک😂

2 Likes

والا بوخدا .

ایشالله خدا اول سلامتی یه نی نی ناز خوشبختی و در کنارشون پول بده به همه😂

3 Likes

ان شالله گلممممم

1 Like

جریان علم بهتر است یا ثروت شد خخخ

1 Like

تا حالا چقد گولمون زدن .بچه بودیم همش گفتن علم بهتره …حالا که خودمون تو سختیای زندگی افتادیم میبینیم که فقط ثروت مهمه است …و البته سلامتی

3 Likes

اره دقیقا خدا بدش نیاد بعضی وقتا ثروت نباشه سلامتی هم از دس میره ویزیت دکترا رو که نگووو

2 Likes

این یه هفت است انقد گردن درد و دست درد دارم که حتی نمیتونم موهامو شونه کنم و ببندم …والا سلامتی خیلی مهمه .

اگه پول بود یه نفر رو میوردم تو خونه همش ماساژم بده .کارامو بکنه .یه استخر هم تو حیاط میزذم که نخام تو این گرما برم استخر

6 Likes

بنظرم پول خوشبختی نیست .خوشبختی سلامتی خودمون و اعضای خانواده مونه .خوشبختی باعشق زندگی کردن هستن. خوشبختی سایه پدر و مادر هستش .خوشبختی بچه ها و شوهر سالم داشتن هستش. پول در مقابل اینها عاجز هستش . ولی پول برای رفاه زندگی لازم و واجبه و باید باشه و نبودش بدبختی میاره ولی بودنش خوشبختی ممکنه نیاره .:slight_smile:

2 Likes

:rofl::rofl::rofl:استخرو خوب اومدی یه ساله نرفتم انشالله هیچ وق نیاز به دکتر و بیمارستان نداشته باشین

1 Like

خوشگلم جدی بگیر و برو دکتر حتما تا بدتر نشدی .

ممنون عزیزم .

اره پول رفاه میاره .اگر بیشتر بود هم استخر داشتی و هم خدمتکار و یه خونه ی توپ .

1 Like

حرفات درسته ولی
گفتی خوشبختی بچس؟اونایی ک تو اقدامن و نیاز به دکتر ببین چقدر خرج دکتر میکنن یکی من اون همه خرج کن بعدشم باردار شو کلی ازمایش بده اخرشم برا یه سقط کلی پول خرج کن😂

1 Like

بله عزیزم پول لازم هست و پول برای این چیزهاست و باید باشه ولی شما بچه دار بشی میگید پول بهم بچه داد؟ یا میگید خدا بهم بچه داد؟ اصلا پول که واسه ی همین هزینه های زندگیه و لازن و منکرش هم نیستیم و حتی ما باید بهترین ماشینهارو سوار بشیم و بهترین خونه هارو داشته باشیم.

1 Like

حالا ما بهترین خونه رو نمیخوایم یه خونه معمولی لطفا😂

یعنی میخوام بگم پول وسیله اس و مهمه و باید باشه ولی کار اصلیه که خوشبختی هستش رو خدا میده .چون ما نمیتونیم باپول عاشق بشیم یا با پول سلامتی مونو ایجاد کنیم.خیلی از زوج ها هستن هزینه میکنن ولی بازم خدا بهشون بچه نمیده پس پول وسیله اس و کار اصلی با خداس.التماس دعا دوستان:kiss::heart:

1 Like