کم خوابی نوزاد ۶ ماهه

سلام خانما.چند وقته بچم شبا خیلی بیدار میشه .صبح زودم پا میشه.تو طول روزم خیلی کم میخابه .اونم با هزار بدبختی.خوابشم خیلی سبکه.به هیچ کاریم نمیرسم .دارم از بیخوابی میمیرم.تو رو خدا اگه تجربه یا راهکاری دارید بهم بگید

سلام دخترمنم پنج ماهشه همين جورى شده جديدا شبها خيلى تندتند بيدار ميشه براى شير صبح ها هم زودتر ازقبل بيدار ميشه تو طول روزم مثه بچه شما كم خواب شده خوابشم سبك شده

شنيده بودم ترنجبين خواب اوره من يه دوشب دادم به دخترم ديدم اثر نداشت بيشتر بيدار ميموند يا بيشتر بيدار ميشد وسط خوابش منم ندادم
شنيدم چاى بهارنارنج خواب اوره ولى هنوز تهييه نكردم مى گن قبل از خواب بخوريم بچه هم اروم مى خوابه

بخدا پای چشام از بیخوابی کبود شده،از خستگی همش گریه میکنم

سه ساعت باهاش ور میرم بخوابه بعد ده دقیقه بیدار میشه.خستس چشاشو میخاره ولی مقاومت میکنه در برابر خواب

دقيقا منم همين طورم الان از ساعت دوازده خوابش مياد شيرخورده بيست دقيقه خواب بود اونم رو پام اگه بزارم كنار ، خودم برم كه همونجا بيدار ميشه ازاون موقع هم درگيرم هنوز نخوابيده :persevere:

مثه دخترمن همش نق ميزنه بهونه ميگيره چشاشو ميمالونه نميتونه هم بخوابه باخواب جنگ داره همش مقاومت ميكنه

دقیقا منم الان تو همین حالتم😂

1 Like

خيلى هم به صدا حساس شده با تريكى بيدار ميشه دوباره خوابوندنش باز مكافاته

خخخ منكه دخترمو گذاشتم رو پام لالايى ازتو گوشى گذاشتم اونم داره با سقف جيغ جيغ ميكنه :joy:

خدا کمکمون کنه.هی دعا میکنم زودتر بزرگ بشه بخدا پیرم کرد.ولی بازم شکر

1 Like

بزرگتر كه بشن سختره همش چاردستو پا ماهم بايد دنبالشون بدوويم :laughing::laughing:
اخداراشکر بازم

دخترت سینه خیز میره ؟

وای ناامیدم کردین

سلام مامانهای عزیز. ما استاد تنظیم خانواده مون گفته بود بهمون .که اگر بچه دار شدید برای اینکه بچه تون شبها به بهانه ی شیر بلند نشه در طول روز حتما ۲ ساعت یکبار بهش شیر بدید . اونطوری دیگه شب گرسنه اش نمیشه .

خب اینطوری عادت میکنه درطول شبم باید ۲ساعت یبار بهش شیر بدیم که :thinking:

نه گفت دیگه قشنگ میخوابه . چون بچه ها گرسنه بشن بیدار میشن دیگه . مگر اینکه جاشونو کثیف کنن یا گرم یا سردشون بشه یا مثلا جاییشون درد بکنه .اینارم رعایت کنیم فکرنکنم بیدار بشن .

1 Like

همش علکیه

درروز هرساعت بهش شیرمیدم،بازم شب تاصبح بیداره،بهترین کاراینه درطول روز نزاریدبخوابن یاکم بخوابن ازعصربه بعدبزاریدبیدارباشن

1 Like

خوشگلم من برای بچه هایی که گرسنه هستن و شب پامیشن گفتم . وگرنه بیدار بودن بچه ها دلایل مختلفی داره که پدر و مادرها باید حلش کنن . مثلا من خاله ام بچه هاش تا ۲ شب بیدارن .چون خود خالم نمیخوابه .میمونه بیدار باهاشون ‌ولی اگر برق هارو خاموش کنن و جا بندازن و بگن وقت خوابه .اونا هم میخوابن .من خودم مامان میگه شبها دیر میخوابی دکتر شربت بهت داد میدادم میخوردی ۹ شب خواب بودی
البته شما مامان شدی و تجربه هاتون بیشتره😘

1 Like