مربی مهد!!!

سلام عزیزان کسی هست ک مربی مهدباشه یا از اشناهاتون باشن؟میخواستم ببینم کارش و حقوقش تو شهرستانا چقدره؟کارسختیه؟میتونم بچمم با خودم ببرم؟؟

سلام عزیزم .هرکاری سختی خودش رو داره بالاخره مدیریت تعدادی بچه کار آسونی نیست .بچه خودتم میشه ببری ،حقوقشم متاسفانه نسبت به کارش زیاد نیست بسته به جایی که هستی ولی در کل زیاد نمیدن .بستگی داره ادم تو چه شرایطیه که بخواد این کارو بکنه باید اعصاب ارومی داشته باشی

2 Likes

حقوقش خیلی کمه. کارش سخته

خیلی برا پولش نیست ولی برا سابقش برا اموزش و پرورش…دوست دارم دبیر بشم نمیدونم باید چکار کنم

چ بد پس اینهمه پول میگیرن چیمیشه

من قبلاً بودم،درآمدش خیلی پایینه،اگه بخاطر درآمد میخوای بری باید ناامیدت کنم،ولی اگه به بچه‌ها عشق داری برو خوبه،باحاله

مهد کلا صرفه اقتصادی نداره نمی ارزه حتی برای موسس هاش مگر اینه جای گرون شهر باشه با شهریه های آنچنانی. مهد سابقه اموزش و پرورش برات نمیشه. باید کنکور بدی بعد تو انتخاب رشته دانشکده تربیت معلم بری ک این شرایط سنی داره و یا اینکه رشته های دانشگاهی تو فراخوان جذب نیرو آموزش پرورش بخاد اونجا آزمون بدی. وقتت رو تو مهد تلف نکن

2 Likes

بیشتر دریافتی برای مدیر اونجاس که میگن خرج بالاس ولی جا افتاده اینجوری زحمت با مربیه ولی سودش برا یکی دیگه

قبلا اینجوری بود هرکی تو پیش دبستانی بیشتراز پنج سال سابقه داشت وقتی استخدام معلمی داشتن اولویت با همون مربیا بود الان دیگه نمیدونم سختر شده فکر کنم یه جورایی معلمی موروثی شده

اره قبلا مربی مهد میتونس بره معلم بشه الان میگن اونجور نیس

الان اونجور نیست. حتی موروثی هم نیست. بهترین راهش تو سن قبل از بیست دانشکده تربیت معلمه

تاسیس مهد خیلی هزینه بر هست . حتی شاید برای موسس هم صرفه اقتصادی نکنه. و خیلی از مهدا هم به این دلیل تعطیل شدن

مرسی از همگی
منصرف شدم

اگه کمکی کردم خواهش میکنم

قربانت عزیزم