دوستانی که سقط داشتین بیاین ببینین شما هم اینطور بود؟

امروز صبح یه چیز ازتخم مرغ یکم بزرگتر وبیضی شکل و خیلی سفت ومحکم و چیزسفید رنگ دورش بود…
نمیدونم دیگه همین بود که سقط شد؟
شش هفته و۴روز بودم
الانم خونریزی دارم از پریودی یکم کمتر
طبیعیه این خونریزی؟؟؟

من چند روز پیش سقط کردم ۶ هفته و ۵ روز چنتا لخته قرمزو یک تکه سفید که میگن کیسه زردست

با خونریزی زیاد و درد زیاد

هنوزم خونریزی دارم ولی خب کمتره
گاهی هم درد زیر شکمی دارم نمیدونم چرا

منم ۳ روزه خون ریزی دارم از صبح خیلی شدید درد داشتم ک اولش یه چیز بزرگ‌ سفید لزج اومد مث لخته احساس میکنم ساک بود یا جفت اما دقت میکنی انگار سر و دست و پا داره نمیدونم چیه من عکسشم گرفتم یکی میگه جفته یکی میگ ساکه :joy:

اما همچنان درد دارم انگار بازم مونده

منم یکم ازصبح درد ز یر شکمی دارم
خونریزی هم دارم
میگم نکنه چیزی مونده

ولی خداییش خیلی سفت وسخت بود احساس کردم یه جت ازاونجام باسرعت تمام خارج شد

لخته که نگو اون هفته ۴تا لخته بزرگ اندازه کف دستم افتاد دیروزم که خیلی زیاد لخته وخونریزی جوری که انگار شیرآب روبازکردن ولی امروز فقط این افتاد که دیگه بنظرم خودش بود

من اشتباه کردم عکس نگرفتم…حالا عکسشو بفرست ببینیم شببه مال مابود یانه

وای نه زشته😂

از من سفت نبود بر عکس خیلی هم نرم بود

الان چند روزه خونریزی دارم. از دیروز خیلی خونریزی داشتم ولی صبح با درد خیلی شدید ووحشتناک از خواب پاشدم.چند تا لخته بزرگ ویه عالمه خون ازم خارج شد.بنظرتون باید برم سونو

چراسقط کردی

قلبش تا هفته هفتم تشکیل نشد.بعد لکه بینی داشتم.تا دو روز پیش هم امیدوار بودم با وجود خونریزی بازم بچم زندست.ولی …

عیبی نداره منم دوتا سقط داشتم الان باردارم و خونریزی شدید دارم استراحت مطلقم این سقط ها زیاد شده هیچکی هم دلیلشو نمیدونه من تو این هفته سه تاسونو دادم گفتن جنین خوبه ولی هماتوم بزرگ داری اینقد استرس دارم دارم میمیرم

1 Like

امید به خدا بسلامت فرزندتوبدنیا بیاری گلم.فقط استرس رو سعی کن از خودت دور کنی

ایشالله توروخدابرام دعاکنید

حتما عزیزم.خبرای خوش به ما بدین

عزیزم حال واحوالت چطوره؟بهتری؟خونریزیت کم شده؟

1 Like

دردم کمتر شده. ولی بازم خونریزی دارم.البته کمتر از سه روز قبل.خودت خوبی گلم؟