کیست آندومتریوم دارم 😢

سلام دوستان یک سالو نیمه ک اقدامم و تازه متوجه شدم کیست آندومتریوم دارم تو اینترنت که خیلی ازش بد گفته شده و علت نازاییه و خیلی سخت رفع میشه حتی فکرشم نمیکردم ب این مشکل برخورد کنم دکترم میگه اول عکس رنگی بگیر بعد لاپراسکوپی کنیم حالا نمیدونم چکار کنم واقعا پیش دکتر دیگه برم تا ببینم نظرش چیه یا طب سنتی.احتیاج ب راهنمایی دارم دوستان.کاش اصلا سونو نرفته بودم همینجور بی خبر به اقدامم ادامه میدادم :cry:

دخترخاله منم همین مشکل روداشت اماباردارشدالانم پسرش۵سالشه .ناامیدنباش گلم.ناامیدی سمه…توکل به خداکن

مشکلم اینه ک نمیدونم چکار کنم حرف کدوم دکترو گوش کنم.خیلی ناراحتم خیلی‌.

1 Like

خوشگلم مگه سونو رحم و تخمدان پیش از بارداری نرفته بودی؟

بروپیش یه دکترخوب فقطم پیش یکی بروهی عوض نکن.
انشاءالله که نتیجه بگیری عزیزم

1 Like

رفتم دکتر گفت اقدام کن اگه تا ی سال نشدی بعد بیا برو سونو

انشالا ممنون عزیزم

سلام عزیزم
شما اصلا نباید نا امید بشید، توی اینترنت همه چیز درباره این بیماری ها می نویسه یعنی از مشکلات خفیف بیماری تا بدترین مشکلاتش. الان برای این کیست ها هزار تا راه درمان هست و اصلا چیز وحشتناکی نیست. خداروشکر که با یه لاپاراسکوپی حل میشه. برای اطلاعات بیشتر به مشاوران مامایی زنگ بزنید. 02170701050

بله درسته.ممنون از شما

1 Like

خواهش می کنم :rose:

قرص دوفاستون مانع بارداری نمیشه؟؟

تاجایی که من میدونم نه گلم

1 Like

نه عزیزم این داروها رو میدن که اتفاقا بارداری اتفاق بیفته

ممنونم عزیزم.

وا .آخه همه ی دکترها اول چکاپ مینویسن با سونو رحم و تخمدان . منم تنبلی خفیف داشتم ولی دکترم متوجه نشد .بعد رفتم پیش یه دکتر دیگه اون بهم گفت و دارو داد بهم.الان خوب شدم .بعضی خانمها سر یه تنبلی یا کیستی که دکترشون از اول متوجه نشده بوده یکسال الکی نزدیکی میکنن و نتیجه نمیگیرن .واقعا برای بعضی از پزشکها متاسفم.

تهران هستين؟

دکتر ب خواهرم گفته بود ک رحمت پر از کیسته محاله باردار بشی
دقیقا توی همون ماه باردار شد و پسرش الان ۵سالشه، اصلا از این فکرا نکن

بله عزیزم

دقیقا خدا فقط باید بخاد.واسه ماهم بخاد ایشالا

اره واقعا.دیگه الان چکاپ ب چ درد من میخوره

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.