چه استرس بیخودی داره اقدام

این ماه اقدام برا بارداری نداشتم، کلا گذاشتم از مرداد و شهریور إن شاءالله شروع کنم باز.
ولی این ماه، روز تخمک گذاریم، رابطه داشتیم و جلوگیری نکردم.
با اینکه میدونم هیچ اتفاقی نیفتاده و باردار نشدم و اینکه اصلا هم دلم نمیخواد این ماه باشم، ولی استرسشو دارم.
چه استرس خاصی داره.
با وجود اینکه استرس برای بارداری سمّه.
امیدوارم هر کی بچه میخواد، خدا بهش سالم و صالح بده هر چه زودتر.
التماس دعا.

5 Likes

منم این ماه اقدام نداشتم چون شوهرم پاش شکسته و همون هفته اول که پاش شکست تخمکگذاریم بود از طرفیم خوردن گرمیجاتو قطع کردم و خیلی سردیم خوردم :confused:

1 Like

اره پروسه ی اقدام خیلی سنگینه و استرس داره فک نمیکردم به این سختی باشه :unamused:

3 Likes

منم قراره مرداد اقدام کنم ب امید خدا

چرا مرداد؟

چون این ماه دکتر ب خاطر کم خونی اجازه نداده ماه بعد هم تیر ماه حساب کردم ب امید خدا اگ تا زایمان هم برسم میفته تو فروردین ک تو فروردین هیچ دکتری تو شهر ما نیست همه میرن مسافرت ترجیح دادم مرداد اقدام کنم ک بیفت تو اردیبهشت دیگ استرس این چیزا رو لااقل نداشته باشم

1 Like

خب حالا مطمئنی همون ماه ک اقدام کنی میگیره والا ما ک دوساله هنو نگرفته

1 Like

چیکارکنم بیبیم منفی شدوای دکترمیگه بازم بمونم شایدحامله ام مگه ممکنه۱۰روزمیگزره ازپریم

من ی بار ۱۵ روز عقب انداختم ولی بعدپری شدم

حتما خیر و صلاح در این بوده و حکمتی داشته.
اصلا ناراحت نباش. خدا بزرگه.

1 Like

خیـــــــــــــــــلی.
من ماه اول که اقدام کردم فکر کردم سریع باردار میشم.
اوایل که اصلا اقدام نمیکردم، همش نگران بودم نکنه بگیره، نگو با چند بار اقدامم نمیشه چه برسه بخ یه ذره دو ذره :grin::grin::grin:

3 Likes

إن شاءالله، به امید خدا.

منم اولین بار که رابطه بدون پیشگیری داشتم فک کردم سریع حامله میشم چقد با بچه ی نداشتم حرف زدم :neutral_face:

4 Likes

چون من اولین بارداری تو اولین اقدام گرفت بازم مهم نیست هر وقت بشه لااقل استرس برای زمان زایمان نداشته باشم

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

من امروز پریود شدم، تا خوب بشم و وقت تخمک گذاریم بشه، میشه اوایل تیر ماه ، اولین باره که میخوام اقدام کنم، یعنی اگر بگیره، زایملنم میشع فروردین؟

1 Like

منم امروز شدم شما سیکلت چند روزه اس؟؟؟

من هم از ماشین حساب ک خانوم حکیمی گفتند استفاده کردم

منم چن ماه پیش ۲۰ روز عقب نداختم خبری نبود پری شدم:grin::grin:

واقعا۲۰روزپریت دیرشدمن دیروزبیبی کردم ازپریمم ۹روزمیگزره منفی شدچیکارکنم منشی میگه ازروزاقدامت باید۱۰روزبگزره اقدام ماه پیشا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.