شما هم اینجوری شدین دوستان؟

سلام دوستان.خوبین؟
من یه مدته نمیدونم چرا بی حوصلم .اصلا حوصله هیچی رو ندارم.کارای خونه رو هم مجبوری انجام میدم .هیچ چیزی خوشحالم نمیکنه :confused:

2 Likes

شاید کمبود ویتامین داری
من قبلا اینطوری بودم رفتم دکتر.خوابم خیلی زیاد بود. با آزمایش فهمیدم کم کاری تیردئید و کمبود شدید ویتامین دارم.بخصوص ویتامین دی. به محض مصرف دارو سرحال شدم. سحرخیز شدم.

2 Likes

سلام زینک بخور

1 Like

سلام. منم چند وقت پیش همینطوری بودم. حوصله هیچ چیز و هیچ کسی رو نداشتم. خودش خود به خود خوب شد. اصلا بهش محل ندادم. :grin::grin::grin::grin::grin:

1 Like

نه فکر نکنم.ولی کمبود اهن دارم

:joy::joy::joy::joy: آفرین

کمبود آهن هم باعث خستگی میشه. والا منم اصلا فکر نمیکردم کمبود ویتامین دی داشته باشم.اما داشتم. شماهم اگر تو خونه و دور از نور مستقیم آفتاب هستی بد نیست با پزشکت یه مشورتی کنی.
موفق باشی

1 Like

من یکماه اینطوریم به زورررر پا میشم غذا درست میکنم
اشپزیم خیلی خوبه اما نمیدونم چرا ذوقم و از دست دادم.قبلا همیشه در حال دسر و کیک و غذا درست کردن بودم و کلی غذامو تزین میکردم
الان فقط دوست دارم برم خونه مامانم برام غذا درست کنه.
البته من خیلی زیر بیهوشی ۶ بار رفتم و اخرین بیهوشیم چندماه پیش و دوبار با فاصله یروز بود همه میگن عوارض بیهوشیه.
رفتم لباس باشگاه گرفتم برم باشگاه کنار خونمونه اما حوصله ندارم.
امشب دعوتیم حوصله ندارم اماده بشم
خیلی بده ایننطوریونبودم اکتیو بودم نگو و نپرس.
اما الان …

من ویتامین ای میخورم.سی میخورم دی میخورم اهن زینک میخورم
برای عصبی بودنم ب۱۲ هم میخورم

پیشنهاد میکنم مثل زمانی که مدرسه رفتن اجباری بود خودت رو مجبور کن که یه هفته بری باشگاه. بعد از یک هفته میبینی که سرحال شدی و اصلا دلت نمیخواد باشگاه رو رها کنی. اولش سخته. کم کم خوب میشی

مثل منی. فقط من زیر بیهوشی نرفتم

یا خدا
:expressionless::expressionless::expressionless:

من خودم کمک مربی بدنسازی بودم و سوارکارم اما خیلی تنبل شدم خیلی انگیزه ندارم

چه عاااالی… خیلی خوبه. حیفه از این توانایی استفاده نکنی. شما که یه همچین مهارتی داری بهتر بیشتر ازش بهره ببری. همون روزهای اول سخته

افسرده شدیم رفت :confused:

منکه همیشه بی حوصله و بی اعصاب و غرغرو هستم :sweat_smile::sweat_smile:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.