پیوند شیرین اما کوتاه ...

یه روز با یه بی بی چک مثبت و ازمایش مثبت از خوشحالی پرواز میکنی با ذوق و شوق هر شب و هر صبح باهاش حرف میزنی ۲۰ روز میشه همدمت میشه همه کست با افتخار یه همه میگی منم مامان شدم اما دریغ از اینک این خوشحالی برات پوزخند میزنه همه رویاهات همه خوشحالیت با یه حرف دکتر محو‌میشه
چقد راحت میگن خانم سقط شده برو:pensive::pensive:

12 Likes

وااای بمیرم برات فاطمه جون:sob::sob:
خواست خدا بوده
توکلت عزیزم به خدا باشه
انشالله بازم حامله میشی و دفعه بعدی حتما تو بغلته دیگه گلم
بازم خدارو شکر که حامله میشی عزیزم
خدابزرگه عزیزم

4 Likes

عزیزم من شاهد بودم چقدر خوشحال بودی ولی به حکمت خدا باید ایمان داشته باشی ،سنی هم نداری دوباره تلاش میکنی و میشه ان شاءالله،ناامیدی مساویه شکسته،امید داشته باش همه برات دعا میکنیم دوباره میشه مطمئن باش:rose::heart:

3 Likes

خیلی سخته خیلی فقط میتونم بگم خدا نصیب دشمنمم نکنه که همش میگفتن سالمه سالمه؟

3 Likes

بخدا دارم میمیرم فقط میگم خدایا صبر بده منکه همه امیدم به خودت بود منک همش قران میخوندم و میگفتم مطمعنم سالمه پس چی‌شد

4 Likes

:worried:الهییی
قربونت برم غصه نخوریا، انشالله دفعه بعدی، لابد حکمتی بوده، تلاشتو بیشترکن، الان دیگه رحم خیلی خیلی برای بارداری آماده اس چون تجربه اش کردی
توکلت به اون بالایی باشه که خیلی مهربونه و بزرگه

2 Likes

اخعی عزیزم
چجور سقط شد؟ مگه نگفتی فقط ۲تا لک صورتی داشتی؟

شاید نفعی توش نبوده برات عزیزم
ازش ناامید نشیا، اگه اینو داد ولی ازت گرفت
صددرصد عواقبشو میدونسته گلم
همینجوری ک بهت داده، بازم بهت میده گلکم

1 Like

اگه توکلم به خدا نبود که الان باید میمردم فقط با خودم تکرار میکنم خدایا صبرر بده بهم

3 Likes

قربونت برم😞

1 Like

نه عزیزم من ۱۰ روز پیش خون ریزی داشتم خیلی خیلی کم همراه ادرار اونم‌یه روز رفتم بیمارستان ساک‌بارداریو دیدن ولی گفتن بتات کم بالا رفته اول ۶۵ بود بعدش ۱۴۶ بعدش ۲۳۱
اومدم خونه امیدوار بودم همش قران میخوندم تا اینک امروز بازم‌ صبح همراه ادرار دوباره اومد رفتم باز بیمارستان بتام‌۷۲ شده بود بدون درد و خون ریزی زیاد حالا باید چیزای قاعده اور بخورم تا کامل دفع شه لخته نمونه

3 Likes

فاطمه جونم عزیز دلم چیشد مهربونم قربونت برم خیلی ناراحت شدم واقعا اشکم دراومد چرا اخه :cry:قربون خدا برم چی میشه بگیم تو کار خدا
فقط میتونم بگم انشالله که خدا بهت صبر بده و دوباره تلاش کنی و یه فرزند سالم و صالح خدا نصیبت کنه :pray:

3 Likes

خودمم نمیدونم هنگامه جان خیلی تجربه تلخی بود هنوزم باورم نمیشه که منو تنها گذاشت نمیدونم چرا خدا همه امتحاناشو‌ از من‌میگیره الان دوس دارم هیچ‌کس بهم‌زنگ‌نزنه که چیشد چرا سقط شد دوس‌دارم بمیرم :pensive:

3 Likes

میدونی عزیزم همین خوب بود که به خدا ایمان داشتی و توکلت به اون بود شاید مصلحت نبود به دنیا بیاد عزیز دلم تو که هر کاری تونستی کردی عزیزم متوسل به امام وخدا نمیدونم چی بگم ولی بازم توکل به اون بالا سری

1 Like

توکل به خودش فقط صبر بده تا تحمل کنم

2 Likes

دور از جونت خوشگلم الهی من بمیرم واست ابجی نمیدونی چقدر واست ناراحت شدم به خدا قسم خواست خدا بوده عزیز دلم نا امید نشو خوشگلم به خودت ضربه نزن فقط از خدا صبر بخواه انشالله یه فرزند سالم و صالح بهت میده :heart::cry:

وای اینو نگو
من چی بگم؟
اون کسی ک شوهرش کامل عقیم بود چی بگه؟

2 Likes

خدایی که درد میده درمون میده عزیزم ولی فکر کن که این کار خدا شاید به صلاح خودت بوده عزیزم جوانب خوبش رو هم در نظر بگیر خدا انشالله به زودی دلت و شاد کنه

2 Likes

بمیرم برات عزیزم :sob:
ناامید نشو ان شاالله هر وقت موقعش باشه خدا بهت ی نی نی نازنازی میده هنوز سنی هم نداری پس غصه نخور ابجی گلم میدونم سخته ولی طاقت بیار

2 Likes

الهی عزیزم:pensive:خدا بهت صبر بده گلم ان شاالله خدا یه نینی صحیح و سالم توی دامنت بذاره:pensive::pray:

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.