دلم گرفته کسی هست بحرفیم؟😔😔😔

سلام کسی هست بیاد حرف بزنیم دلم خیلی گرفته احساس میکنم زندگیم رو هواست فقط دلم میخواد از خونه فرار کنم:cry::cry::cry:

1 Like

سلام. چرا چی شده مگه؟ با همسرت به مشکل خوردی؟

بی حوصلم طاقت شلوغی و ندارم صدا اذیتم میکنه کلا حساس شدم دکتر میگه به خاطر تیروئیدمه تو این گیر و دارم همسرم به جای اینکه هوامو داشته باشه بیشتر ازم دوری میکنه خواسته هامو میگم کلا برعکسشو انجام میده خسته شدم دیگه

2 Likes

ان شا الله زودتر خوب میشی
با کتاب یا کارای هنری خودتو سرگرم کن
با همسرت وقتی حال جفتتون خوبه بشین صحبت کن و ازش بخواه شرایطتو درک کنه

سلام عزیزم
آرامش تون رو حفظ کنین به چیزی فکر نکنید، دراز بکشید و عضلات بدن تون رو شل کنید. مشکلات همیشه هست و برای هر کسی پیش میاد مهم اینه که چه طوری باهاشون مقابله کنین. اگر برای تیروئیدتون دارو مصرف می کنید بهتره به پزشک تون مراجعه کنید تا اگر لازمه دوز داروتون رو عوض کنن. بهتره با یه مشاور هم صحبت کنید.

خیلی باهاش حرف زدم ولی متاسفانه نتیجش بر عکسه دقیقا وقتایی که بیحالم یا مریضیم بیشتر اذیت میکنه کمک میکنه تو کارای خونه ولی به خودم اصلا توجه نمیکنه

1 Like

بعضی مردا دوس دارن سر به سر کسایی بذارن که خیلی دوسشون دارن. شاید از دوس داشتنه

فردا نوبت دکترمه حتما باید بهش بگم
نمیدونم انقدر فکرم مشغوله کلافه شدماز طرفی فرصت مشاوره رفتن ندارم کارای خونه و رسیدگی به بچه ها همه وقتمو گرفته کاش جایی بود تلفنی یا اینترنتی مشاوره میکرد

اگه اینطوره باید همسرمو ببرم دکتر این مدل دوست داشتنم نمیخوام والا

چند وقته ازدواج کردی؟ چند تا بچه داری؟

یه خانومی تو گپ هس اسمش نرگسه اگه اشتباه نکنم. مشاوره. شاید بتونه بهت کمک کنه

سلام عزیزم حتمن بخاطر نارحتت شوهرت رو فکر میکنی اینجوریه اگه قبلن رفتارش بهتر بوده مطمن باش بخاطر مریضیه خودته این حسو میکنی فکر کن ما همه دوستاتیم سعی کن خودتو سرگرم کنی به چیزای بی خودم فکر نکن

عزیزم باید برای حل مشکلات تون وقت بذارید. الان خدای نکرده اگر یه مشکل جسمی براتون پیش بیاد نمیرید دکتر؟ اگر برای دکتر تیروئید وقت پیدا کردید حتما برای مشاوره هم می تونید یه وقتی بذارید. عزیزم اصلا پشت گوش نندازید و فکر نکنید که بی فایدس. من خودم الان وقت مشاوره دارم ساعت 6 :grin: واااای دیرم شد. :wave:

11 ساله ازدواج کردم سه تا بچه دارم اوایل خیلی خوب بود وقتایی که بهش نیاز داشتم دائم دورو ورم بود ولی کم کم رفتارش عوض شد مخصوصا با تولد اولین بچمون الا که دیگه کلا منو یادش رفته همه توجهش به بچه هاست
این خانمی که میگی و چطور میتونم پیدا کنم

ای داد بیداد من از الان به شوهرم گفتم اگه بچمونون بیشتر دوس داشته باشی خفت میکنم میگم لازم نیست زیاد دوستش داشته باشی خودم دوسش میدارم تو فقط منو دوست داشته باش خخخ

1 Like

نه اصلا حساسیت نیست خودشم اعتراف میکنه وقتی حرف میزنیم میگه اونوقتا حوصله داشتم الا ندارم سنم بالا رفته

@u127141
این آیدیشه بهش پیام بده شاید جواب داد

حق با شماست باید برم مشاور واقعا دیگه دارم احساس خطر میکنم برای زندگیم ان شاالله موفق باشید

شاید همسرتم فک میکنه شما به بچه ها بیشتر از اون توجه میکنید. حتما در مکالمه با همسرتو باز نگهدار. یه روزایی رو واسه خودتون دوتا بذار‌ بدون بچه ها. با هم برید یه کافه بشینید صحبت کنید. بذارید حوصله گذشته ها برگرده

مرسی عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.