کیا الان قهرن؟!

سلام شب بخیر ما الان از مهمونی اومدیم و قهریم …من بچه ب بغل تو پارکینگ بودم ک شوهرم حواسش نبود دنده عقب میومد زد ب ماااا. خدا خییییللللی رحم کرد نزدیک بود بچم از دستم پرت شه رو زمین…خودم بدنم دردمیکنه ولی خیلی خداروشکرمیکنم ک کمکم کرد بچمو سفت چسبیدم تقریبا داشت از دستم کشیده میشد…خیلی خیلی طلبکارم شد تازه(از تزس زیاد البته)و قهر کردیم:worried::confused:

1 Like

خب اتفاقه عزیزم
خدا رحم کرده با هم خوب باشین خدا قهرش میگیره اینطوری
همسرتونم از ترس و اینکه شوک شدن مثلا گفتن چرا عقب ماشین وایسادین و اینا حتما دیگه
برین با هم حرف بزنین حیفه
شما برو و بهشون میتونی بگی که یه تجربه شد که جفتتون حواستون باشه
اگه لازمه حتما برو دکتر خودتم… ایشالا چیزی نیست و کوفتگیه فقط
به صدقه هم بذار کنار

4 Likes

مرسی از توضیحت دقیق کاملا درسته حرفات

2 Likes

خدا رو شکر سالمید :heart_eyes::heart_eyes::pray::pray:
میخواسته عذر خواهی کنه :wink:
طلبکار شده :grin:
اشکال نداره :blush:
از این خصوصیت همه ادمها یه کوچولوشو دارن:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

اره والا

1 Like

الان که آشتی کردین ؟؟

1 Like

بهش بگو اگه افسر بودم ردت میکردم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
پس آینه برای چیه ؟؟:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

2 Likes

اری خداروشکر…من شوهرم خیلی اخلاقش افتضاحه یکسسسره قهر میکنه دراین حد ک برام عادیه عادیه بهش میگم فقط خودتو کوچیک میکنی عین بجهای ۴ساله رفتار میکنی…مخصوصا شبا ک از زیر … دربره😑

2 Likes

خخخخ بنده خدا وحشت کرده بود بجای ترسیدن!اخه دوسه روزه یکی از اقدام تصادف کرده بیستر ترسید

2 Likes

خواهشاهرکی رانندگی میکنه حواسش جمع باشه تو شهر ما یکی از پدربچشو توی باغ ک تازه داشته دندون درمیاورده رو زیرماشین له کرده بود :sob::sob::sob::sob::sob::angry::angry:

1 Like

اییییییی اهههه خدا بداد دلشون برسه

1 Like

واقعا واسه مادروپدرش خیلییییی سخته هااا

2 Likes

بابا مردا همشون قهرو ان :rofl::rofl::rofl: خونه ها یکی نیس ولی دردا یکیه

2 Likes

شوهر من برعکسه بدترین دعواها رو هم داشته باشیم بازم انتظار داره حرف بزنیمو و خیلی عادی باشیم :neutral_face: برعکس من قهر میکنم

4 Likes

مردا وقتی کار اشتباه میکنن و ما زنها بهشون میگیم مقصرن بجا معذرت واکنش برعکس نشون میدن این از خصوصیاتشونه الان خود شوهرت انقدر عصبی شده و ترسیده و از کار خودش ناراحت ولی نمیخواد نشون بده جلو شما
بنده خدا هم از عمد نکرده

2 Likes

برعکس شوهرمن اصلا قهربلدنیس اماااااااااااااااااااا من اوه فقط همینوبلدم:joy::joy::joy::joy:

1 Like

عزیزم بنده خدا اگه با شما قهر نکنه با این فکر که خودش مقصر بوده و ممکن بوده بخاطر این بی احتیاطی شما رو از دست بده، دیوونه میشد. این یه عکس العمل طبیعی هست. نگران نباش :innocent:

پس خمه مردا ببخشید خلو چلن من فکر میکردم فقط شوهرمن اینجوریه…وقتی مقصره بیشتر طلبکارمیشه.البته من بابام خیییلللییی خوبه منم چشمم ب اون رفته…

سلام
من هرچقد هم دعوامون بشـه شوهرم آخرشب میاد برا منت ڪشی😄

1 Like

خوشبحالت چیکار میکنی که اینطوریه؟
البته من خودم زودرنجم و زود هم قهر میکنم ولی شوهرم شعور نداره بیاد ناز بخره
البته بیشتر قهرامم سر خونوادشه و اخلاق گندش
خدایا من هنوز بچه ای ندارم قبل از این که بچه دارشیم کمک کن زندگیمون درست شه:/

3 Likes