میشه آدم ماه اول پریود بشه بعد باردارم باشه؟

سلام من دو ماه اقدامم که این ماه ۴ روز عقب انداختم و بعد بی بی چک گذاشتم و منفی بود بعد پریود شدم دو روز لک بعد دو روزم خونریزی مثل همیشه و بازم لکه بینی.از قبل از پریودیم خیلی سمت تخمدان چپم درد میکنه و شب ها نبض داره موقع خواب. الان بعد ۱۴ روز هنوزم سمت چپم درد داره مثل تیرکشیدن.توی اینترنت سرچ کردم بعضیا گفتن میشه که باردار بود ولی خانومایی که تجربه دارن این درد سمت چپ از چیه؟ تخمدان؟ کیست؟هیچوقت اینطوری نبودم حتی حمام رفته بودم آب گرم به دلم میریخت درد میومد.میشه تجربه هاتونا بهم بگید

زن داداش من پنج ماه اول بارداریش پریود میشد

واقعا؟ چطوری فهمید که بارداره؟

(نوشته حذف شده توسط نویسنده، در صورتی که پرچم نشود، بصورت خودکار از 1 ساعت پس از حذف دیگر قابل دسترس نخواهد بود)

تو سه ماهگی فهمید از علائمش

اهان مرسی عزیزم بعد بچه اش مشکلی نداشت خدای نکرده؟

سلام
یعنی قشنگ مثل پریودی خونریزی داشت یا لکه بینی بود؟

کاملا شبیه پریود بود

نه عزیزم سالم سالمه

علائمم نداشت هیچی؟ بچش هم سالم به دنیا اومد؟
قرصی چیزی مصرف داشت؟

چقدر خوب خدا را شکر. من که زیر دلم نبض دارم و همش درد میکنه یه سری علائمم مثل بارداریه ولی میگم شاید بخاطر تغییرات هورمونیه

خیلی کم و نادره
اینطور نیست ک همه با پریود باردار باشن

بله عزیزم میخوام بدونم کسی بوده و علائمی داشته که نشونه باشه برای من یا بقیه

1 Like

از ماه دوم علائم داشت سینش تغییر کرده بود تست زد مثبت شد آره بچش سالمه

خب ی آزمایش برو

منم زیاد شنیدم اینو
جالبه!

آره خیلی خوبه:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

من پریودی این سریم خیلی فرق میکنه با سریای قبل
توهم زدم :grin:

دو روز بعد پریودی رفتم زنان گفت که پریود بوده باردار نیستی سونوگرافی واژینالم گرفت گفت یه تخمدانت یکم تنبله ولی پریودیم مرتبه سر وقت میشم این بار ۴ روز عقب افتادم.باید برم بی بی چک بگیرم که فکرم راحت بشه جوابشا میذارم

آره عزیزم حتما بزن بی بی چک چون الان دیگه جوابش درسته

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.