آمپول های سه ماهه

باسلام وقتتون بخیر دوستان کسی تجربه استفاده از آمپول های سه ماهه برای پیشگیری ازبارداری روداره؟اینکه قطع قاعدگی اتفاق می افتدمشکلی برای سلامتی ایجاد نمیکند؟آیاروش مطمئنی است؟لطفامنوراهنمایی کنید

تازه زایمان کردین؟ بچه شیر می دین؟

اره دوماه میگذره از زایمانم

به نظر من آی یو دی بذاری بهتره، امپول سه ماهه ها هورمونی هستن فکر کنم، آی یو دی برای بعد اززایمان خییلی بهتره

1 Like

اخه من لاغرم وکم خون .IUDمیزان خونریزی وتعداد روزهای سیکل قاعدگی رو معمولا زیاد میکنه…

تو شیردهی حتما حتما قرص آهن بخوور

1 Like

ممنون ک یاد آوری کردی
عزیزم

من شنیدم یکی از عوارضش تاخیر در قاعدگیه یعنی ممکنه تا یه مدت سیکلتون نا مرتب بشه

1 Like
موارد منع مصرف آمپول‌هاي سه ماهه

1- بارداري يا شك به احتمال آن
2- سرطان پستان
3- بيماري شديد قلبي
4- خونريزي واژينال بدون علت مشخص
5- سابقه سكته مغزي
6- اختلالات شديد انعقادي
7- ترومبوآمبولي يا سابقه آن
8- بيماري ديابت كنترل نشده، ديابت با ضايعه عروقي يا ابتلا به ديابت با سابقه بيست ساله
9- فشار خون كنترل نشده
10- بيماري‌هاي شديد كبدي (آدنوم كبدي)
11- حساسيت به هورمون‌هاي استروئيدي

• عوارض آمپول‌هاي سه ماهه
الف- عوارض شايع
آمنوره – لكه بيني – خونريزي شديد – افزايش وزن

اینو الان از تو اینترنت پیدا کردم شیردهی جزشون نیست

2 Likes

سپاس گزارم…من خودمم دیروز گشتم وخوندم مطالبی راجبش اما میخاستم ببینم دوستان تجربه ای ندارد که این امپول ها عمل نکنه ویاعوارض خاصی براشون ایجادکنه…مث پرخاشگری و…چون این امپول هورمون است دیگ…

در کل هورمونه، تاثیر می ذاره روی خلق و خو، من خودم قرص هم می خوردم روم تاثیر میذاشت

1 Like

دوست عزیزم مطالعه مقاله زیر رو بهتون پیشنهاد می کنم:

https://mag.farzand.net/?p=51214

سپاس گزارم

1 Like

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.