پرخاشگری کودک

سلام من یه پسر ۱۹ ماهه دارم روز به روز رفتارش داره بیشتر منو باباشو نگران میکنه.اگه چیزی باب میلش نباشه جیغ میکشه و حتی وقتی عصبی میشه هرکی پیشش باشه میزنه و چنگ‌میگیره.براش فرق نمیکنه کی باشه.حتی گاهی اوقات تو بازی هم چنگ‌میگیره و گازمونم‌میگیره.مثلا امروز همینجوری الکی پدربزرگشو چنگ گرفت منم با اخم بهش نگاه کردم دوباره رفت همون‌کارو کرد.اگه بهش بگم پسرم‌این کار بده نباید کسی رو بزنی بیشتر انجام‌میده.نمیدونیم والا دیگه چه رفتاری داشته باشیم باهاش تا این کارارو کنار بزاره

سلام نگران نباش

تو این سن طبیعیه لج بازی بچه ها واکنش نشون نده یه مدت ببین چطور میشه درضمن کتابهای زیادی هست برا بچه داری تو این سن

1 Like

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
بچه ها در هر سنی یه جور رفتار می کنن و شما به عنوان والدین باید درباره این تغییر رفتارها آگاهی داشته باشید و برخورد مناسبی انجام بدید. برای این منظور بهتره در این زمینه مطالعه کنید. انشالا به خوبی از پس تربیت کوچولوتون بر بیاین
این یه مقاله کوتاهه درباره رفتار بد کودک
https://farzand.net/article/173178-reasons-for-child-bad-behavior

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.