کودکم بد غذاست

سلام دوستان من یک دختر یکسال و سه ماهه دارم که اصلأ غذا نمیخوره و فقط مدام به من وصله تا شیر بخوره همه هم که اطلاع دارید شیر مادر بعد از یکسال به تنهایی برای کودک مغذی نیست در دو ماه گذشته اصلأ رشد خوبی نداشته و من خیلی از این بابت نگران هستم خواهش میکنم تجربه هاتون رو در اختیار من هم قرار بدید

سلام یعنی اصلا چیزی نمیخوره

به زور شاید چند قاشق خیلی مختصر …

از چند ماهگی غذای کمکی بهش دادین؟
باید با غذاهایی ک از شیرخودتون تهیه میشه شروع میکردین تا کم کم به طعم غذاهای دیگه عادت کنه

سلام من دقیقأ از شش ماهگی بهش غذا دادم طبق اصول غذا دادن پیش رفتم ولی کلأ به من چسبیده و شیر میخوره با اینکه کلی غذاهای مقوی براش درست میکنم ولی به ندرت میخوره…واقعأ کلافه شدم

1 Like

سلام
به دکترش نگفتید؟
شاید خانما بازم تجربه ای داشته باشن …

نه فعلأ با دکتر مشورت نکردم تا یک وقت بگیرم برم پیشش…

1 Like

واقعا وقتی بد غذا باشن ادم همش کلافس

سلام باهاش بازی کنید توبازی بهش غذا بدین کمی طعم دار کنید غذاهارو ببینید از چه مزه ای خوشش میاد غذای سفت یا ابکی به اینا توجه کنید بازم سعی کنید

1 Like

سلام خوبین

واقعأ همینطوره…

بخدا همه این کارهارو میکنم ولی فایده نداره فقط شیر میخواد…

سلام عزیزم…

میدونم عزیزم همه روش هارو امتحان میکنی الان مضطربی چون غذا میخوره .ممکنه جایش درد بکنه متوجه نشده باشی ؟

میدونی همین زور کردن بچه به خوردن غذا بچه رو بد غذا میکنه شاید بچه شما کم خوراک باشه اخه بچه هم عروسم اینطوره خیلی خیلی کم خوراکه تازه اون دوسالشه حتی داروی اشتهااور داد بهش جواب نگرفت این مدل بعضی بچه هان شما غذارو براش تزیین کنید رنگ و لعاب بدین بذارین یه گوشه خودش بره بخوره حتی اگه ریخت روخودشه و با غذابازی کرد هم اشکال نداره ببینید چی میشه

1 Like

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.