بتا و انتقال جنین

من2/16انتقال جنین داشتم و 2/28بتام 140بود 48ساعت بعد تکرار کردم 360بود…ولی من هیچ علائمی از بارداری ندارم…بخدا دارم دق میکنم…همش میگم نکنه حامله نبودم و اشتباه شده…من چیکار کنم…مگه نباید علائم میداشتم؟؟

سلام فک نکنم همه باید علایم داشته باشن
خیلیا هستن که تا زمان سونو رفتن اینا علایم بارداری ندارن
شمام که بتات بالاس
ایشالله که باردارین
استرس ندین به خودتون

1 Like

مبارکتون باشه.نگران نباش عزیزم.خیلیا تا اخر بارداری علایمی ندارن.من خودم بارداری راحتی داشتم .ایشاله شما هم راحت و سبک باشه بارداریت

1 Like

سلام عزیزم
وقتی بتا بالاتر از 25 باشه یعنی باردارید، عددش هم که نرماله، بعد از 48 ساعت هم بیشتر از دو برابر شده یعنی طبیعیه کاملا، دلیل این همه نگرانی چیه؟

1 Like

سلام…پس چرا علائم ندارم؟؟خیلی برای رسیدن این لحظه رنج کشیدم…ده سال انتظار کشیدم دلم میخواست با همه وجودم حسش کنم مادر شدنو…
یعنی من دیوونه ام:cry::cry::cry:

عزیزم الان یکم واسه داشتن علائم زوده، یکم صبور باش بذار چند هفته بگذره بعد علائمش را هم میبینی

1 Like

عزیزم ممکنه در طول بارداری اصلا هیچ علائمی نداشته باشید. کی گفته همه باید علائم داشته باشن؟؟
به نظرم باید دعا کنید تا علائم سراغ تون نیاد

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.