پیاز درمانی

سلام لطفا کسایی که از روش پیاز درمانی استفاده کردن و نتیجه گرفتن بیان به بقیه هم بگن

سلام من باپیاز نتیجه گرفتم بعدیک سال اقدام باخوردن 5روز این جوشونده الان21هفته باردارم من بخاطر خوردن قرص اورژانسی زیاد دچارخونریزی تنبلی تخمدان وواردشدن شوک به رحم شده بودم
دختر دخترعمومم کیست داشت که دکتررف داروهم داد ولی نتیجه نداد با پیشنهاد من پیاز درمانی کرد بعدخوردن یک دوره این جوشونده الان 10 هفته بارداره

سلام من لتروزول و کلومیفن و متفورمین میخورم اگه پیاز درمانی کنم، تداخلی با داروهام نداره؟؟؟

عزیزم بهتره این داروهای شیمیایی بخصوص داروهای تحریک تخمک گذاری وهورمونی کنارگذاشته بشه ولی اگه میخای هم زمان باشه موردی نداره

ماه اول ک مصرف میکنم اون هفته برای سونو فولیکول میرم

مطمئن باش به تنهایی با پیازدرمانی جواب میگیری این قرصا فقط احتمال 2یا چندقلو زایی رو افزایش میده

موفق باشی

ممنون عزیزم از پاسخ گویتون:rose::rose::rose:

1 Like

والا من چهار ماهه اقدام کردم
دکترم نرفتم بخاطر این که علتش رو نمیدونم
میترسم استفاده کنم
بنظر شما اشکال نداره علتش رو نمیدونم استفاده کنم
من پریودیامم منظمه معمولا یکی یا دو روز عقب و جلو میشه

نه عزیزم پیاز هیچ خطری نداره عوارض داروهای شیمیایی روهم نداره باخیال راحت استفاده کن حتما نتیجه میگیری پیاز برای رفع عفونت های خیلی شدیدم مفیده ترشحات تیره زردیاحتی خونی که بعد5روز استفاده این جوشانده میبینی نشانه شستشو وتمیز شدن رحم هستش

معمولا دکتراهم میگن بعد6ماه تایکسال اگه نتیجه نگرفتین ینی مشکلی هست الان چهارماهه برین فک نکنم جوابی دریافت کنین شمااین روش رو امتحان کن مطئن باش هم زودباردارمیشی ونیازی به دکتروپول خرج کردن اضافی نداری

دقیقا به چه شکل باید استفاده بشه؟
قبل یا بعد پریود؟

من خودم تودوران پاکی خوردم ولی روشش میگن پنجمیین روز پریود روزی3بارقبل صبحانه ناهار شام یه پیاز پوست زرد را باپوستش چهار تیکه کن بندازتویک لیوان ابجوش بدون کلر 5دقیقه بجوشه بیشترنشه که خاصیتش ازبین میره بعدصاف کن ولرم بخور تا15روز 5رور استراحت کن نخور دوباره تا15 روزبخور

1 Like

اما من به هرکی پیشنهاد دادم یاقبلش بوده یابعدش من خودم بعدپریودخوردم 5روز ودیگ نخوردم راستش دلم برنداشت وباردارشده بودم بعداون 5روز

عزیزم مرسی از توضیحاتت
من میخوام امتحانش کنم.

قربونت:rose::rose::rose:

خیلی خیلی ممنون از توضیحاتت. :kissing_heart:

:rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

فقط یادتت باشه این جوشانده بایدتازه مصرف بشه هروعده یه پیاز اب معدنی باشه چه بهتره

پیاز خیلی بوی بدی میده من نتونستم بخورم حالم بد شد

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.