به مامی‌گپ خوش آمدید 🌸🌷

(نیلوفر حکیمی) #65

سلام عزیزم
لطفا سوال تون رو در گپ جدید مطرح کنید و در دسته بندی پیش از بارداری قرار بدید

(leyli hatami) #66

سلام خانوما
من ۲۱ دی ماه ۴ هفته حامله بودم که با قرص سقطش کردم تقریبا ده روز هم خونریزی داشتم .
تو این مدت نزدیکی حفاظت نشده داشتم و بطور نا منظم قرص ال دی مصرف میکردم تا الان هم پریود نشدم …
الان ی حس و حالی دارم غذا هوس میکنم و تکرر ادرار دارم .نفخ بسیار شدید هم از روده هم از واژن دارم زیر دلم درد میکنه . حالت تهوع ندارم .
ممکنه بازم حامله شده باشم …توروخدا کمکم کنید

(نیلوفر حکیمی) #67

سلام عزیزم
لطفا سوال تون رو در گپ جدید مطرح کنید
در صفحه اصلی مامی گپ یه گزینه هست نوشته گپ جدید اونو بزنید یه کادر باز میشه که می تونید سوال تون رو بنویسید

(حلما) #68

سلام بعد از رابطه باید تا چند ساعت از جا بلند نشد و دراز کشید منکه بعد نیم تا یک ساعت بلند میشم میرم دسشویی چون دیگه تحمل ندارم بعدشم حمام ولی بعضیا مگن باید تا صبح بخوابی

(مامان معراج و نی نی اینده) #69

سلام الان عضو شدم چرا پروفایلمو نمیتونم عوض کنم

(Zohree) #70

چجوری بایدبه صفحه اصلی مامی گپ برم؟؟من تازه عضوشدم نمیدونم

(نیلوفر حکیمی) #71

عزیزم خوش اومدین به مامی گپ :rose:
باید در برنامه کروم مامی گپ دات کام رو سرچ کنید البته انگلیسی

(زهره) #72

سلام.به دونه و یکم باهنگو بریز تو یه فنجون یکم ابجوش هم بهش اضافه کن سرشو بزار یکم بمونه.یه مایع غلیظ و خوبی میشه.برای سرفه و گلو درد نوزاد عالیه.از همه ی شربت های ضدسرفه وسرماخوزدگی هم اثرش بیشتره وضرر هم نداره.من امتحان کردم خیلی تاثیر خوبی داره

(زهرا) #73

عزیزم اگه حامله باشی سقط نکن بخدا بعدا ادم چوبشو میخوره…با این شواهدی که میگی شاید حامله باشی ولی بعدا که بخوای اقدام کنی و سخت بشه حامله شدنت غصه میخوری و پشیمون میشی… حس بدیه

1 Like
(تیم پشتیبانی) در بسته شد #74