شوهرم بهم اعتماد داره؟ مسئله این است

سلام
میخوام کل موضوع روبگم بهم مشاوره بدیدلطفا
چندسال پیش عشق خارج ازکشورداشتم اماچون تک فرزندم بابام ومامانم عمرانمیزاشتن برم حتی بابام واسم انضانکردکه پاسپورت بگیرم نقشه ای ریختم که ازدواج سوری کنم وبرم مالزی بایه نفرآشناشدم که ازآمریکااومده بودوبهم گفت میتونم واست ویزای نامزدی بگیرم اناترسیدم که دیگه ولم نکنه وقبول نکردم بعدش بایکی که ازایران بودبرنامموبهش گفتم وقبول کردکه بیادخواستگاری وتهعدبده که حق طلاق بامنه وواسم پاسپورت بگیره وبه ازای کاری که میکنه پول بگیره تااینکه توسط یکی ازدوستاش وداداشش فهمیدم که نقششه تابهم برسه ودیگه ولم نمیکنه ومیخوادتهدیدکنه که اگرطلاق بگیرم به مامان وبابام تمام نقشه رومیگه اینم تموم شدودوسال گذشت تامن ازفکرش اومدم بیرون وازدواج کردم اون موقع18سالم بودتااینکه شوهرم فهمیدومن مجبورشدم تمام ماجراروبهش بگم وگفتم که بااون پسرانه دوست بودم نه حتی ازدومتربهم نزدیک ترشدن کلی قسم خوردم که عاشق نبودم وفقط بخاطرخارج رفتن اینکاروکردم تاقبول کرد
اینوبگم که قبلازمان مجردیم دوتاازپسرای فامیل وپسرهمسایه قصدداشتن بهم دست درازی کنن ولی نتونستن وباتوجه به چندمسئله دیگه که خیلی مزاحمت ایجادمیکردن واینکه دوستای خوبی نداشتم وچندبارشده بودشمارمواورپسری میخواسته بهش میدادن شوهرم فوق العاده شکاک شده تاحدی که نمیزاره تنهاهیچ جاحتی خونه مادرم برم یک دقیقه گوشی دستمه مدام میگه کسی مزاحم شده؟ داری چیکارمیکنی؟ به کی پیام میدی؟ بافامیل هم که اون پسرارومیبینه اصلاحتی سلام هم نمیکنه وراضی نیست دانشگاه برم ولی مجبوری قبول کرده ولی خیلی عصبی میشه وقتی میرم دانشگاه بنظرتون چیکارکنم که اعتمادکنه؟

سلام عزیزم،خب سعی کن بیشتر با خود شوهرت بری بیرون،گوشیت رو عمدا بذار جلو دستش تا بفهمه ک خبری نیست،باهاش صحبت کن و بهش بگو بهش علاقه داری و از اینجور حرفای عاشقانه بهش بگو چون مردها با این حرفا خیلی تحت تاثیر قرار میگیرن

1 Like

سلام عزیزم منم عشق خارج بودم و هستم… ولی عجب مسیر سینمایی و پر حاشیه ای رو رفتی شما… شاید همسرت فکر می‌کنه قصد سواستفاده یا ترک کردنش رو داری، برای همین کم اعتماد و شکاک شده. بش محبت کنی فکر کنم خوب بشه این مشکل و دوباره اعتماد کنه بت عزیزم ⁦❤️⁩

2 Likes

چند وقته ازدواج کردی ؟ بنظرم زمان بگذره به مرور خوب میشه طفلک حق داره خب این همه بش استرس وارد کردی ترس از دست دادنتو داره بش زمان بده دوستمون درست میگه گوشیتو دم دستش بزار تحمل کن تا شوهرت حس اعتمادشو تقویت کنه انشالله که به نتیجه میرسی عزیزم

1 Like

سلام عزیزم
جلب اعتماد کار سختیه اما شما می تونید دقت کنید ببینید همسرتون روی چه مسائلی حساس هستن و سعی کنید در مورد اون مسائل هیچ چیز مبهمی نداشته باشید. همه چیز رو شفاف سازی کنید. اصلا دروغ نگید به هیچ کس مخصوصا همسرتون. صداقت بهترین چیزیه که می تونه روابط تون رو محکم کنه. محبت کنید بدون منت و توقع. از یه روانشناس کمک بگیرید، خیلی موثره. انشالا موفق باشید :rose:

2 Likes

محبت خیلی بهش میکنم خیلی زیادهیچوقت کمترازعشقم وزندگیم و… بهش نگفتم همه جاهم باخودش میرم ومیام یعنی نمیزاره اصلابدون خودش بیرون برم وچندبارم گفته نکنه بخاطرپاسپورت بامن ازدواج کردی من برات پاسپورت نمیگیرما
حالاگوشیمم میزارم ازاین به بعددردسترسش انشالله خوب شه

3 Likes

تابستون96این ماه تموم شه میشه9ماه

نگران نباش نفس جان یه خورده طول ميکشه ولی درست میشه منم اوایل همین مشکل رو داشتم الان بهتره ولی بازم بعضی وقت ها نگرانی شو نشون ميده منم اصلا گوشيمو پنهون نمیکنم حتی بعضی وقت ها از دستی بهش نشون ميدم صبوری کن عزیزم

1 Like

خب زوده تا بتونه اعتماد کنه نگران نباش خیلیا بودن مث شما بعدن اینقد ازاد میکنن حالت بهم میخوره ولی ادم باید قدر شوهرش و زندگیشو بدونه که خیانت به اون خیانت به خودمونه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.