تشخیص جنسیت کوچولوی من

سلام دوستان من پانزده هفته هستم برم سنو به نظرتون جنسیت کوچولومن معلوم میشه ؟؟؟

2 Likes

۱۸یا ۱۹هفته سونوانومالی دقیق مشخص میکنه

آخه میخواستم برم غربالگری وnt ببرم پیش دکترم برا جوابشون میخواستم بدونم اگه این هفته برم جنسیت بدونم نمیشه؟؟؟

1 Like

اگه خیلی مهم نیست یک ماه دیگه هم صبر کن بعد برو خیالت راححتره شاید بچه کوچیک باشه معلوم نباشه دوباره بخوای هزینه کنی عزیزم

بعله عزیز مبارکه علایمتوبگو

من 14هفته جنسیتو گفت البته خودم ازعلائمم میدونستم چیه ازهمون8هفتگی

images

1 Like

ترشی دوست دارم شیرینی هم کمی می‌خورم شکمم خیلی پایین بچه هم همیشه یا طرف راست شکمم یا پایین بعضی وقتا حرکتشم حس میکنم عاشق شوهرم شدم به نظرتون چی ؟؟؟

گل پسره وقتی میخابی زیرشکمت برجستگی احساس نمیکنی وقتی دستتومیکشی روشکمت

تاحالا سونورفتی

شکمت شبیه کدوم ایناس

به نظر خودم سبزه .اره رفتم میگه مشخص نیست کاش میشد منم مثل شما ایقد دقیق مطمئا میشدم جنسیتشو

نگا پسربچه 99درصدسمت راسته ومعمولازودترتکون میخوره حالت خیل خوبه کم خواب میشی حس خودمادر هیچوقت اشتباه نمیکنه خودت احساس میکنی دختر یا پسر

باورت نمیشه شک دارم خودمم شبا دور میخابم ولی روزا میخابم .از روز اول سمت راست بود نمی‌دونم بخدا خودم دلم پسر میخام ولی اول سالم باشه

عکس سونوروبزارروشکمت سمت چپ عکس میشه سمت راست رحم وسمت راست عکس که میشه سمت چپ رحم بببن کدوم طرفه دختربچه معمولا وسط یاسمت چپه
اینکه ضربان قلب پسراولش160به بالاست ودخترمعمولا از150شروع میشه توماه های بالاتر زیادمیشه
شکم پسرگرده مثل توپ دخترپهنه اگه ازهفته های پایین ترشکم گرد اومد جلوبچه پسره

1 Like

اگه سمت راسته پسره واینکه میگی نیم رخ شکمت گردو نوک تیزه

اره وقتی دکتر سنو ان تی انجام میداد همش دیدگاه پایین می‌برد وسمت راست شکمم روزا کوچک شبا بزرگ میشه

برام دعا کن پس فردا میرم سنو جنسیت بدونم

دوباره نگه مشخص نیست

منم همینجوری بودوپسره ایشالا رفتی بعدسلامتی بچت جنسیتشو خبربده ببینم سونوی من راسته:joy::joy:
من ازقیافه طرف سریع میفهمم بچش چیه حیف نمیتونم ببینمت:joy::joy::joy:

1 Like