نامزدی و پریودی

خواهر من ۹ ماهه نامزده تو این نه ماه پریود اولاش نامرتب بودع ولی بعدش یکم مرتب شد الان ماهه پیش۱۵دهم پریود شد این ماه از روزش گذشته یک روز حالا اینقد میترسه ک پریود باشه میشه بگید چی خوبه برا پریود شدن زود همسرش راه دورع وقتی هم ک اومده بود یکبار نزدیکی داشته میترسه ک حامله باشه الان باید چیکار کنه زودددددددددددددددددددددددددددددددددد ددددددددددد د د ددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددجواب بدیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددودددد
لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
چیکار باید بکنیم واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اول یه بیبی چک بگیره اگه مثبت یا منفی بود فرقی نمیکنه سریع بره پیش دکتر زنان و با اون مشورت کنه.اگه حامله نباشه با یه امپول درست میشه.انشالله که چیزی نیست

یعنی انقدراسترس داره که نگوووو…اخه مامانمم تهدیدش کرده نمیدونم چیکارکنم بخدا اگه چیزی میدونی که سریع پریودشه راهنمایی میکنی؟

والا من چی بگم.بهتره خود درمانی نکنه.بره پیش دکتر خیلی بهتره.

عزیزم داروهای گیاهی هس امااینکه اثربذاره یانه فقط بستگی داره به بدن شخص واینکه اصلاخدابخاداین اتفاق بیوفته یانه…داروهای قاعده اور…مث زعفرون رازیانه و…

میگن گل زردقاعده اوره

خوب عزیزم باردار هم باشه چه میشه اینجوری استرس دارین واسه بچه دعا کنید که باردارباشه دیگه چرا دارو مصرف کن این که مال حلال خودش دلیل ناراحتی نداره خیلی هم باید خوشحال باشه حالا تو عروسی نشد تو عقد شد دلیل ناراحتی نداره تست بدین شایدعادت تغییر کرد مثبت منفی نشون میده تست اگه هم بدون تست شما دارو به اون بدین بزرگ ترین گناه کردین شاید باردارباشه ولی شما باعث سقط اون جنین شدین

4 Likes

تست بده با دکتر زنان هماهنگ کن

تا10روز پریودی دکتر به من گفت طبیعی،، ولی زعفران غلیظ،، چای دارچین، داروهای گیاهی هم هست ک زود آدم پریود میشه، من جنینم12هفته ایست قلبی کرد مجبور شدم سقطش کنم با داروی گیاهی

سلام خب عزیزم جلوگیری نداشته مگه؟ پریود چند روز این ور اونور بشه مشکلی نیست. کنجد، گل گاو زبون، رازیونه، زغفرون، لوبیا سبز بخوره پریود میشه.

میگن زعفرون بخوری یا هرچیز گرم ، پریود میشی
ان شالله ک چیزی نیست

عزیزم ب نظرم تست خونگی یا آزمایش بده ک از باردار بودن یا نبودنش مطمئن بشه،بعدم باردار باشه مگه چیه؟تازه یه هدیس از جانب خدا،مگه عقد کرده و محرم هم نیستن؟پس نگرانی و تهدید براچیه دیگه؟

1 Like

سلام عزیز مگه نمیگی قبلا ما مرتب بود شاید بخاطر استرسی که داره دوباره رو عادت ماهانه اثر کرده باشه و دور پریود بشه چون عوامل محیطی بر زود پریود شدن یا عقب افتادن پریودی میشه پس نگران نباشید یه آزمایش بدید انشاالله که جای نگرانی نیست

2 تا امپول پروژسترون 50 داخل 1 سرنگ تزريق كنه.

چیشد الان‌حامله بود یانه ؟؟

2 Likes

:joy::joy::joy: منم کنجکاو شدم بدونم

1 Like

منم خیلی کنجکاو شدم بدونم

خخخخخخ
خدا نکشت دختر :joy::joy::joy:

ب نظر منم استرسش بجاست
همه جا اینو نمیپذیرن ک تو عقد دختر همه رو رابطه داشته باشه اونم منجر ب بارداری
طفلی لابد شرایطش مثل شرایط شهر ماست :grin:
زشته خوب حق داره
فک کن بخوای عروسی ام بگیری
یکم سخته حق بدید گرچه حلاله خودشه اما هزار تا اما و اگر تو عقد واسه دختر و پسر ممکنه پیش بیاد

1 Like

شهر مام خیلی سخت میگیرن برا این چیزا دخترو پسرو هرچند عقدم باشن محدود میکنن.دیر پریودشدن حتما بارداری نیست ولی اگه احتمال میده ک هست سریع تر عروسی کنن تا ب محرم نخورن تامشکلی پیش نیاد

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.