تو این شب ها برام دعا کنید

سلام دوستان عزیزم اگه میشه تو این شب ها این روزهای عزیز بیاین برای هم و باردارشدن هم دیگه دعاکنیم برای باردارشدن منم اگه میشه دعاکنید اعتقاددارم دعای دیگران درحقم مستجاب میشه

2 Likes

حال همه ی منتظرا رو درک میکنم امیدوارم این انتظار زودتربه پایان برسه

سلام گلم،انشالله ک ب حق همین شب های عزیز ب زودی خدا دامنت رو سبز کنه عزیزم،واسه منم دعا کن گلم

1 Like

خدایا دامن همه آرزومندا رو سبز کن
شما ها هم دعا کنید ماها که بارداریم بچه های سالم و صالح نصیبمون بشه

1 Like

ان شالله

چشم حتما اسمت تو ذهنم هست حتما اگه لایق باشم حتما دعامیکنم برات

1 Like

ان شاالله که خدا هرچه زود زود دامنه همه تون سبز کن ابجی ودلتون شادوخوشحال از اومدن فرشته کوچولو تو وجودتون به حق این شب ها به حق قرآن مقدس مون که خدا هیچ کسی رو نا امید نکن ان شاالله همه به تک تک اروزهاتون برسین وان شاالله من زایمان راحتی داشته باشم خدا حافظ نگهدار کوچلوهایی تو راها بشه وهم مال من و همه ابجی هامون

1 Like

انشاالله همگی حاجت روا شیم…آمین

ان شالله این ماه همگی جواب بگیرن :heart_eyes:

اولین ماه اقدامم بود
کل ادم سرسخت و قوی هستم قبل اقدام به خودم میگفتم صاحبه نکنه یوقت نشد ناراحت بشیا خلاصه میشع
اما امروز که از منفی شد با اینکه حس قویی بهم میگفت باردارم و خیلی علابم دارم هنوزم نمیدونی با چه حالی خودمو رسوندم خونه.
گریه نکردم ولی لباسام هر طرف خونه پرت کردم رفتم زیر دوش حموم نشستم.
خیلی انتظار مادر شدن سخته خیلییییییییی
برای هم دعا کنیم تا کسی حس بد امروز من و نداشته باشه😔

1 Like

چندماه اقدامی؟

ناامید نشو عزیزدلم
هرماه ۲۵‎٪ شانس حاملگی هست
واقعا اون توو فیلماس ک ماه اول حامله میشن :woman_facepalming:t2:
منم چند بار ازمایش دادم نشد
اصلا ناراحت نباش و استرس نگیر امشب اخرین شبیه که سرنوشت یک سالت قراره رقم بخوره
امشب از ته دلت دعا کن صاحبه جان
من خودمم امروز رفتم ازمایش دادم وقتی رفتم جواب بگیرم ازمایشگاه تعطیل شده بود ضد حال خوردم :smile:

وای اولین ماه اقدام ناراحتی نداره من دوساله تواقدامم بنظرت من چی بگم

اگرمشکلی نداری حامله میشی ولی من میدونم چندتامشکل هست من چی بگم که حتی پریودهم سه ماهی یبارمیشه

آخی عزیزم منم اولین ماه اقدامم بود،انشالله هرموقع خدا بخواد باردار میشیم،توکلت ب خدا

چقد سختمه وقتی بفهمم یاببینم کسی زود باردارشده کاش این اتفاق برای منم میفتاد

خدا دل شکسته رو زود میخره
وقتی دلت گرفت از حاملگی کسی از ته دل دعا کن عزیزم

اینقد دعاکردم اینقد نذرکرد هرکار بگی کردم اما نشده گاهی میگم خدا بامن قهره

ن عزیزم این حرفو نزن،خوشحال باش از اینکه خدا این حسو ب دوستانمون هدیه داده،خوشحال باش تا خدا خوشحالت کنه

خیلی سخته من درروز فقط هشت ساعت تنهانیستم اونم وقتی شوهرم میاد برای خواب دیگه همش توخونه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.