ترحیح میدی نامرئی باشی یا بتونی ذهن ها رو بخونی وچرا؟؟؟

خیلی سخته ولی فک کنم نامرئی شدن بهتره اخه بعضی افکار ادم هارو ندونی بهتره .

1 Like

نامرئی بشم ببینم خارسوم که ادعا داره مثل دخترشم پشت سرم چیا میگه برم پیشش وقتی داره از من غیبت میکنه و پوز خند بزنم و نگاش کنم

نه اصلا… خوندن ذهن آدما خیلی زجر آوره در نهایت میری خودکشی میکنی… همه ادما افکارشون با اعمالشون یکی نیس و اینو میبینی و میفهمی و کاری ازت بر نمیاد.

3 Likes

منم همین فکرو میکنم

:joy::joy:بعدش

وای وای منم دقیقا میخوام برم خونه مادر شوهرم ببینم پشت سرم چیا میگن

2 Likes

فک کردن بهشم ادمو مریض میکنه… ساخته بود مهران مدیری فیلمی با همین موضوع. اسمشم توکیو بدون توقف بود اگ اشتباه نکنم، نشون داد که چقدر بده اگ آدما ذهن همو میتونستن بخونن

1 Like

حالا گیریم بری و ببینی کلی واسه خودت و اطرافیانت چیز میز گفتن… چه کاری از دستت بر میاد؟؟؟ گاهی ندونستن بهتر از هزار نوع دونستنه

2 Likes

بله ادم خیلی اذیت میشه فکر کن یکی بگه دوست دارم ذهنش بگه میخوام سر به تنت نباشه :wink:

2 Likes

صداشم ضبط میکنم میذارم براش تا کیف کنه

1 Like

همیشه پشت سر همه جلو من بد میگن و جلوشون انقد خوب رفتار میکنن و صمیمی که طرف فکر میکنه فرشته هستن اینا

جلوی خودت خوبنا، خیلی خوبن، ولی وقتی می بینم پشت سر جاریم حرف میزنن خب پس پشت سر منم حرف میزنن دیگه

1 Like

وای نگو یه بار به ذهنم رسید برم بخرم بزارم خونشون

دقیقا 60 درصد دوس داشتنا همینه… یا مثلن یکی داره برات عینه حقیقت میگه ولی از ذهنش میفهمی حرفاش دروغه. نمیتونیم ثابت کنی ک… یا مثلن تو مهمونی نشستی یکی میاد تو ذهنش میگه وای چ کفشاش زشته اون یکی میگه اه رنگ رژشو اون یکی میگ لباساشو نیگا… اووووهزارر حرف دیگ. چقد آدم اذیت میشه

1 Like

منکه چند بار بهشون گفتم پشت منم میگید دیگه میگن نه تو فرق داری

من یک دفعه انجام دادم زورش میومد شوهرم برام لباس مجلسی میخره

به منم همین حرفو میزنن:joy::joy:

چه دل پری دارین وای وای

1 Like

خورد و خاکشیر میشیم که به کل آباد میشدیم ، نفهمیم بهتره

1 Like

چیکار کردی صداشونو ضبط کردی ؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.