اقدامياي عزيز هنوز خبري نشده بياين خبر بديد 😍

(ماه پيشوني) #1

سلام خانم خوشگلا هنوز خبري از مامان شدنتون نشده:heart_eyes::heart_eyes:بياين گزارش بديدمن يه هفته مونده به پري:pensive:

2 Likes
(فاطی) #2

سلام نه منکه۵ روز مونده به موعدم

1 Like
(Maral) #3

منم‌هنوز مونده به پریودم

1 Like
(Raha75) #4

من همچنان در تلاشم😅خبری بشه همرو درجریان میذارم🤩

2 Likes
(ماه پيشوني) #5

ان شالله به حق اين ماه عزيز دامن همه اونايي كه منتظرن سبز بشه :pray::pray::pray::pray::pray:الهههههههي آمييييين

5 Likes
(فاطی) #6

ان شاللع

1 Like
(ماه پيشوني) #7

بچه ها يه چيز بگم فردا روز وفات حضرت خديجه (س)اگه دوست داريد وضو بگيريد ى رو به قبله بدون اينكه كلامي صحبت كنيد ٤٠٠كرتبه سىره انا انزلنا رو بخونيد ٢٠٠تا اول رو هديه به حضرت خديجه (س)و ٢٠٠تاي بعدي رو هديه به نرجس خاتون مادر امام زمان(عج)كنيد ان شالله همتون حاجت روا بشيد:pray:يا اينكه ١٠٠٠صلوات نذر مرجس خاتون كنيد ان شالله حاجت روا بشيد اگه حاجت گرفتين بنده وم دعا كنيد دختر دار بشم:heart_eyes::blush::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

4 Likes
(M&Z) #8

إن شاءالله همگی حاجتروا باشیم.

(M&Z) #9

ممنون بابت این دعاهایی که گفتی❤

(فاطی) #10

ممنونم عزیزم …ان شالله به هرچی میخوای تو دنیا برسی

(ماه پيشوني) #11

مرسي عشقوليا:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

(Setareh72) #12

سلام من امروز وارد مامی گپ شدم دو روزهدکترمو انتخاب کردم و تحت نظر رفتم که انشاالله اخرای خرداد اقدام کنم برام دعا کنین فوق العاده میترسم 7 ساله ازدواج کردم و بخاطر این ترسم اقدامی نکردم تاحالا
انشاالله هفته ی دیگه جواب ازمایشم میاد و 13خرداد هم باید سونو بدم بعدش هرچی خدا خواست برام دعا کنین

1 Like
(fatemah) #13

منم ۳ روز مونده موعدم همچنان در تلاشم

1 Like
(Hengameh) #14

انشالله که همه حاجت روابشید عزیزای دل
من رو هم دعا کنید:pray::heart:

3 Likes
(پریسا) #15

سلام من2 روزازپری شدنم میگذره همش خدا خدامیکنم دیگه پری نشم آزبدم مثبت دربیاد

1 Like
(Hengameh) #16

ای جان عزیزم انشالله که بارداری به حق این ماه عزیز

(پریسا) #17

مرسی عزیزم خداازدهنت بشنوه انشالله شما هم تواین ماه عزیز باخبرخوش بارداری بیاید:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes
(Hengameh) #18

مرسی مهربونم ممنون از دعای قشنگت خوشگلم
نصیب همه آرزومندان بشه الهی

2 Likes
(مریم) #19

بی بی چک امتحان نکردی؟؟

(پریسا) #20

چرا منفی بود