اقدامياي عزيز هنوز خبري نشده بياين خبر بديد 😍

سلام خانم خوشگلا هنوز خبري از مامان شدنتون نشده:heart_eyes::heart_eyes:بياين گزارش بديدمن يه هفته مونده به پري:pensive:

2 Likes

سلام نه منکه۵ روز مونده به موعدم

1 Like

منم‌هنوز مونده به پریودم

1 Like

من همچنان در تلاشم😅خبری بشه همرو درجریان میذارم🤩

2 Likes

ان شالله به حق اين ماه عزيز دامن همه اونايي كه منتظرن سبز بشه :pray::pray::pray::pray::pray:الهههههههي آمييييين

5 Likes

ان شاللع

1 Like

بچه ها يه چيز بگم فردا روز وفات حضرت خديجه (س)اگه دوست داريد وضو بگيريد ى رو به قبله بدون اينكه كلامي صحبت كنيد ٤٠٠كرتبه سىره انا انزلنا رو بخونيد ٢٠٠تا اول رو هديه به حضرت خديجه (س)و ٢٠٠تاي بعدي رو هديه به نرجس خاتون مادر امام زمان(عج)كنيد ان شالله همتون حاجت روا بشيد:pray:يا اينكه ١٠٠٠صلوات نذر مرجس خاتون كنيد ان شالله حاجت روا بشيد اگه حاجت گرفتين بنده وم دعا كنيد دختر دار بشم:heart_eyes::blush::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

4 Likes

إن شاءالله همگی حاجتروا باشیم.

ممنون بابت این دعاهایی که گفتی❤

ممنونم عزیزم …ان شالله به هرچی میخوای تو دنیا برسی

مرسي عشقوليا:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

سلام من امروز وارد مامی گپ شدم دو روزهدکترمو انتخاب کردم و تحت نظر رفتم که انشاالله اخرای خرداد اقدام کنم برام دعا کنین فوق العاده میترسم 7 ساله ازدواج کردم و بخاطر این ترسم اقدامی نکردم تاحالا
انشاالله هفته ی دیگه جواب ازمایشم میاد و 13خرداد هم باید سونو بدم بعدش هرچی خدا خواست برام دعا کنین

2 Likes

منم ۳ روز مونده موعدم همچنان در تلاشم

1 Like

انشالله که همه حاجت روابشید عزیزای دل
من رو هم دعا کنید:pray::heart:

3 Likes

سلام من2 روزازپری شدنم میگذره همش خدا خدامیکنم دیگه پری نشم آزبدم مثبت دربیاد

1 Like

ای جان عزیزم انشالله که بارداری به حق این ماه عزیز

مرسی عزیزم خداازدهنت بشنوه انشالله شما هم تواین ماه عزیز باخبرخوش بارداری بیاید:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

مرسی مهربونم ممنون از دعای قشنگت خوشگلم
نصیب همه آرزومندان بشه الهی

2 Likes

بی بی چک امتحان نکردی؟؟

چرا منفی بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.