سوزش در مردان نشونه چیه؟

سوزش در مردان نشانه ی چیه ایابرای بارداری مشکل ایجاددمیکنه؟

سوزش چی؟

اگه سوزش ادرار منظورتونه احتمال زیاد عفونت ادراری هستش ک بهتره زودتر درمان بشن چون عفونت آقایون اذیت کننده ست واسشون

البته بعیده ک به اسپرم آسیب بزنه از بابت جای نگرانی نداره

کلا اندام تناسلی چ زن و چ مرد هر چیز غیرطبیعی داشته باشه بری دکتر بهتره. سوزش طبیعی نیس😑

1 Like

اگه عفونت باشه ک منتقل میشه. جواب از بارداری هر مشکلی باشه اول از همه برای سلامتی خودتون باید رفع بشه

ادراری

مرسی از جوابتون دوستان.چه آزمایشی باید بده

فکر کنم باید بره پیش کلیه و مجاری ادرار خودش مینویسه هر چی لازم باشه

یعنی اگ مشکل عفونت کلیه باشه یا کلاعفونت داشته باشه مانع بارداری من میشه؟

ی سوال دیگه اینکه کم خونی قبل اقدام مانع بارداری میشه؟

آخه من بعضی وقتا دستوپام یخه وخیلی خواب میره

1 Like

مانع بارداری نمیشه به بچه آسیب میزنه بریدپیش دکتر براتون فولیک اسید بنویسه منم مثل شماپاهام یخ میکردتا3ماه قرص فولیک اسید یدوفولیک خوردم بهترشدم

برای کم خونی حتما زیر نظر ی پزشک باش . چون اگه خودت و شوهرت هر دو مینور باشین ۲۵درصد احتمال بچه ماژور دارین. البته فکر کنم کم خونی منظورت مینور نبود. برا عفونتم هر مشکلی میتونه شانس باردار شما رو پایین بیاره بهتره رفع بشه

من از وقتی اقدامم اسید فولیک میخورم همیشه هم دست پاهام یخه کم خونی هم ندارم

مرسی از راهنمایی تون‌‌

اسیدفولیک چندمیخورین

عزیزدلم اسید فولیک با کمخونی ارتباطی نداره.

باید آزمایش بدن اگر کم خونی داشتن دکتر براشون قرص آهن تجویز میکنه

آهان بعدپریودیم میخام برم دعا کنید مشکلی نداشته باشم دیشب خواب می‌دیدم رفتم دکتر یکی از لوله هامو بریدن خیلی بد بود

اون وباید دکترخودش تجویز کنه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.