ترشحات بی رنگ و کشدار

یک هفته از اقدام و تخمک گذاری میگذره و روز دومه که دارم دوفاستون مصرف می کنم، یکی دو روزه ترشحات کش دار و بی رنگ، به ندرت سفید رنگ، دارم، اثرات قرصه یا ترشحات بعد تخمک گذاریه، یاااااااا، یا میتونه از علائم بارداری باشه إن شاءالله؟
البته هیچ علامتی ندارم برای بارداری، جز مواقعی که یه مقدار سرگیجه میگیرم که اونم تو ماه رمضان و شرایط روزه داری، فکر میکنم عادی و طبیعی باشه.
چقد دلم می خواد این بار به لطف خدا باردار شده باشم.

5 Likes

سلام.انشاالله به حق همین ماه عزیز باردار هستید

1 Like

إن شاءالله. خیلی خیلی ممنونم از دعاتون.
إن شاءالله شماهم حاجت روا باشید.:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Like

ممنون عزیزم انشالله همه ی آرزومندا به آرزوشون برسن …آمین

2 Likes

منم ترشحات سفید داشتم و همش باید لباس زیرمو عوض میکردم الانم دو روزه عقب انداختم انشاالله هردومون حامله ایم :blush:

5 Likes

انشالله شما هم بارداری …ماه مهمانی خداست خدا انشالله تو دلاتون یه نی نی کوچولو بزاره🙏

1 Like

مرسی عزیزم :heart::heart::heart:

1 Like

خواهش گلم :pray:

1 Like

امیدوارم. إن شاءالله. إن شاءالله.

2 Likes

معذرت می خوام اینو میگم، ولی الان رفتم دستشویی، ادرارم خیلی پررنگ بود، شبیه قرمز، خیلی نگران شدم. کلیه م یه مقدار درد میکنه، میگم نکنه چون روزه گرفتم، تشنگی برای کلیه ضرر داره، شاید برا اونه؟
خدای من…

1 Like

سعی کنید فاصله ی افطار تا سحر رو ۸لیوان آب بخورید
عرق خارشتر برای کسی ک کلیه تو ماه رمضون اذیتشون میکنه خیلی مفیده حتما بخورید

1 Like

ممنونم. امیدوارم برا لانه گزینی باشه. خودمو دارم امیدوار میکنم.

سلام خانما
تو بادراری حتما ترشحات بیشتر میشه؟؟

سلام چند روزازپری شدنمان بایدبگذره تابفهمیم بارداریم وبیبی چک بزنیم؟؟

1 Like

سلام گلم بی بی که مطمعن نیس دو روز سه روز بعد پری آز بدی مشخص میشه

1 Like

اگ دو روز گذشته میتونی آز بدی

دیروز بی بی زدم منفی بود چون همش یه روز ازپری شدنم میگذشت

ی هفته بعد از موعود بی بی نشون میده

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.