وزن گیری در بارداری

سلام من هفته بیستم بارداریم وزنم پیش ازبارداری48/5بوده والان 53/700 هست کسی باورش نمیشه 20هفته باردارم چون شکمم کوچیکه میخاستم راهنمایی کنین وزنم کمه یانه مناسبه کسی میدونه وزن مناسبم الان باید چقدباشه

نه دیگ خوب اضافه کردی 5 کیلو تا هفته 20 خوبه.
منم تو اون هفته ها شکمم معلوم نبود اصلا نگران نباش

خداروشکر همه میگن ضعیفی نگران شدم

نه نگران نباش هرکسی یه جوریه من چون فعالیتم زیادبود وکم اشتهابودم کلاتااخربارداری6کیلواضاف کردم دخترمم2.750بودبچه رشدخودشومیکنه نگران نباش اماخودتوتقویت کن من قبل بارداری48والانم که دخترم15ماهشه48ام…اماکلااحساس ضعف میکنم یعنی حس میکنم انرژیم کم شده اخه دخترشیرخودمم میخوره علاوه برغذا

1 Like

من توبارداری اولم که دخترم بود قبل بارداری44کیلو بودم تا آخر بارداری شدم68 کیلو ولی بازم دخترم2/950بود الان احساس میکنم کمه

نه خوبه هنوز20هفته دیگه فرصت دارین ووزن گیری جنین ماه های اخره

راستش تغذیه اون موقعم باالان خیلی فرق داشت همش میوه گوشت اما الان بااین گرونیا:joy::joy::joy::sleepy:یک هزارم اون موقعه نیس
مرگ برامریکا:joy::joy::fist::fist:

2 Likes

خیل ممنون عزیزم از پاسخگوییت برای پرپشت شدن موهای جنین چی خوبه

نمیدونم امافک کنم ژنتیکی باید باشه دخترمن تا5ماه کم مو بود اصلاهم موهاشونزدم الان ماشالاکلی موداره وفرفریه
اماصورتش ازاول موزیاد داشت طفلی من خودمم اینجوربودم میگن

1 Like

نه باخوراک وتغذیه بارداریه من خودم وخانوادم موهای خیلی پرپشتی داریم شوهرمم خوبه امادخترم بدنیا اومدم کم بودالان ولی2سال و4 ماهشه موهاش یکم مونده برسه به باسنش اما ته موهاش فرداره باباش فرفریه:heart_eyes::heart_eyes:

من شنیدم شنبلیله خام وپخته خیلی موثره هتوکتابم نوشتن ولی من هنوزنخوردم

عزیزم کتاب ریحانه بهشتی بخر یا ببین تو نت هس دانلود کن اونجا نوشته تو هر ماه کجای جنین رشد میکنه و چی بخورین بهتره

خیلی ممنون عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.