وزن گیری دربارداری

(توت فرنگی) #1

سلام من هفته بیستم بارداریم وزنم پیش ازبارداری48/5بوده والان 53/700 هست کسی باورش نمیشه 20هفته باردارم چون شکمم کوچیکه میخاستم راهنمایی کنین وزنم کمه یانه مناسبه کسی میدونه وزن مناسبم الان باید چقدباشه

(shahrzad) #2

نه دیگ خوب اضافه کردی 5 کیلو تا هفته 20 خوبه.
منم تو اون هفته ها شکمم معلوم نبود اصلا نگران نباش

(توت فرنگی) #3

خداروشکر همه میگن ضعیفی نگران شدم

(ارغوان) #4

نه نگران نباش هرکسی یه جوریه من چون فعالیتم زیادبود وکم اشتهابودم کلاتااخربارداری6کیلواضاف کردم دخترمم2.750بودبچه رشدخودشومیکنه نگران نباش اماخودتوتقویت کن من قبل بارداری48والانم که دخترم15ماهشه48ام…اماکلااحساس ضعف میکنم یعنی حس میکنم انرژیم کم شده اخه دخترشیرخودمم میخوره علاوه برغذا

1 Like
(توت فرنگی) #5

من توبارداری اولم که دخترم بود قبل بارداری44کیلو بودم تا آخر بارداری شدم68 کیلو ولی بازم دخترم2/950بود الان احساس میکنم کمه

(ارغوان) #6

نه خوبه هنوز20هفته دیگه فرصت دارین ووزن گیری جنین ماه های اخره

(توت فرنگی) #7

راستش تغذیه اون موقعم باالان خیلی فرق داشت همش میوه گوشت اما الان بااین گرونیا:joy::joy::joy::sleepy:یک هزارم اون موقعه نیس
مرگ برامریکا:joy::joy::fist::fist:

2 Likes
(توت فرنگی) #8

خیل ممنون عزیزم از پاسخگوییت برای پرپشت شدن موهای جنین چی خوبه

(ارغوان) #9

نمیدونم امافک کنم ژنتیکی باید باشه دخترمن تا5ماه کم مو بود اصلاهم موهاشونزدم الان ماشالاکلی موداره وفرفریه
اماصورتش ازاول موزیاد داشت طفلی من خودمم اینجوربودم میگن

1 Like
(توت فرنگی) #10

نه باخوراک وتغذیه بارداریه من خودم وخانوادم موهای خیلی پرپشتی داریم شوهرمم خوبه امادخترم بدنیا اومدم کم بودالان ولی2سال و4 ماهشه موهاش یکم مونده برسه به باسنش اما ته موهاش فرداره باباش فرفریه:heart_eyes::heart_eyes:

(توت فرنگی) #11

من شنیدم شنبلیله خام وپخته خیلی موثره هتوکتابم نوشتن ولی من هنوزنخوردم

(fatemah) #12

عزیزم کتاب ریحانه بهشتی بخر یا ببین تو نت هس دانلود کن اونجا نوشته تو هر ماه کجای جنین رشد میکنه و چی بخورین بهتره

(توت فرنگی) #13

خیلی ممنون عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: