سن دقیق بارداری

سلام،من 23فروردین اولین روز آخرین پریودیم بودکه روز14پریودی بخاطر کیست رفتم سونو اونجابهم گفتن باردارنیستی تااینکه پریودیم این ماه عقب افتادوجواب آزمایشم مثبت،بنظرتون سن بارداریم چقدر؟

سلام سن بارداریت ک بری دکتر از آخرین پریودی ک شدی حساب میکنن ولی خب در واقع یکی دو هفته کمتره. مبارک باشه عزیزم. چند ماه اقدام بودی؟ میشه یکم از نحوه بارداریت بگی؟

البته تیتر بتا هم بدی از رو عددش میتونی متوجه بشی چند وقتته😍

مارال جون من همون سائوتومه دادم دکترگفت یک فلکول آزاد داری حتمابروبرابارداری اقدام که که خداروشکرم همون ماهم گرفت البته دکتربهم قرص ویتامین ای جویدنی هم داد هم خودم بخورم هم همسرم

تیتربتا چی هس:؟؟

منظورم همون سونوگرافی که دادم

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
با استفاده از ماشین حساب زیر می تونید سن بارداری تون رو حساب کنید
https://farzand.net/due-date-calculator
بارداری تون رو هم تبریک عرض می کنم :rose::rose:

چ عالی عزیزم انشالله بارداری راحتی داشته باشی😍
آزمایش خون بارداریه ک ی مدلش اینجوریه ک بهت میگه مثبته یا منفی یکی دیگش ک بهت رنج بتا میده بعد از رو اون عدده تقریبا مشخص میشه چند وقته بارداری

مریسی گلم،آها عزیزم من بنام 361بود،شمابارداری؟؟؟

قربونت نه من تو اقدامم کی ۳۶۱بود؟

فکر کنم ۴هفته میشه ولی باز از خانم حکیمی بپرس

الزامابه تیتربتانمیشه توجه کرد من بایه روزتاخیر4800بودم درواقع سن حاملگیم4هفته بود براساس اولین روزاخرین پریودیت بایدمشخص بشه

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.