تاخیری در پریود

6430):سلام
من 6 روز بعد از موعد پریودیم پریود شدم،قبلش خیلی زیردلم درد میکرد وگاهی هم کمرم روز 6 لکه بینی داشتم بعد پریود شدم که تاحالا به این صورت پریود نشده بودم،ایا ممکنه از عفونت باشه؟ 19 سالمه 6.7 ماهی میشه ازدواج کردم و جلوگیری هم نداشتم، چیکار کنم عفونتم رفع بشه؟ و چه روز هایی بعد پریودیم نزدیکی داشته باشم تا باردار بشم؟20 ماه اذرپریود شدم و 6 روز بعدش پاک،
شب 19ماه دی پریود و24 پاک شدم، 16 دهم بهمن پریود و 22 پاک، 19 اسفند پریود و احتمالا 6 روز بعد پاک، 19 فروردین مریض و24 پاک،و حالام 25 اردیبهشت پریود
اینم از دوره های پریودیم واقعا نمیدونم روزای تخمک گذاریم کیه!کی میتونه کمکم کنه؟

سلام علت پریودت رو باید حتما بری متخصص زنان چون از هر چیزی میتونه باشه . در مورد شانس بارداری هم چون سیکلت نامنظم هست روز ۱۲تا۱۸سیکلت یک روز در میون نزدیکی داشته باش.اگه دقیق تر هم بخای میتونی از کیت تخمک گذاری استفاده کنی

ممنون از پاسخت❤️

قربانت:heart::tulip:

کیت تخمک گذاری چی هست؟

ی تست کوچیک مثل بی بی چک با این تفاوت ک کیت میزان هورمون شما رو وقتی تخمک آزاد میشه میسنجه و روز دقیق تخمک گذاری رو با دو خط پررنگ نشون میده

، باید توش ادرار ریخت؟

ی بسته ک میخری ۵دونه توشه باید لیوان یک بار مصرف بگیری بعد ادرار صبح رو داخل لیوان بریزی خوده کیت شکل ی نوار کاغذی باریکه ک ی علامت قسمت پایینش داره تا اونجا ک علامت زده کیت رو توی ادرات میبری و بعد چند ثانیه برمی داری میذاری ی جای صاف منتظر میمونی ک ببینی چند خط نشون میده اگه دو خط پررنگ شد ۱۲تا۲۴ساعت بعدش تخمک آزاد میشه

1 Like

اوکی
چقد اعتبار داره؟

سلام عزیزم
لطفا از ماشین حساب های زیر استفاده کنید
این برای محاسبه طول دوره :point_down:
https://farzand.net/menstrual-cycle-length-calculator
این برای تخمک گذاری :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

من براتون حساب کردم طول دوره تون از 29 تا 37 روزه بود. شما توی ماشین حساب بزنید از 29 تا 36 چون بیشتر از 36 نداره

ممنونم:heart::heart:

1 Like

اگه مارک خوب بگیری برا اکثر خانما جواب داده. اما این ک روز تخمک گذاری پیدا کنی و حتما باردار بشی اینجوری نیست شما با اقدام توی روز تخمک گذاری یا حوالی اون شانس بارداریت رو بالا میبری

1 Like

ادرار صبح نباید باشه
کیت با ادرار دوم درست تر نشون میده

نه منظورم ادرار صبح اینکه قبل از ۱۲ باشه . درست میگی منم منظورم صبح بود

1 Like

:ok_hand:t2::ok_hand:t2::+1:t2:

1 Like

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.