زمان تخمک گذاری و نزدیکی

سلام من هفت ماه اقدامم.میخواستم بدونم ترشحات چسبناک و روشن قبل از تخمک گذاریه یا بعدش؟کی باید رابطه رابطه داشته باشیم.من دیروز و پریروز ترشح چسبنده داشتم اما شرایط رابطه نداشتیم ایاامروز خوبه واسه رابطه

1 Like

سلام اگه پریودت منظمه وسطای سیکلت اقدام کن بستگی داره چند روزه باشی. اگه نامنظمی بازم بسته به طول دورت ولی روز۱۲تا۱۸ یک روز در میون خوبه این بازه ۲۴روز تا ۳۶روزه رو شامل میشه

در مورد ترشحات هم اگه عفونت نداشته باشی نزدیکای تخمک گذاری اگه اشتباه نکنم این ترشحات زیاد میشن

2 Likes

عفونت ندارم چون نه خارش دارم نه سوزش و نه بد بو هستن ترشحاتم.پریودهامم ممکنه دو روز عقب و جلو بشه

پس همون ۱۲تا۱۸سیکلت یک روز در میون اقدام کن

1 Like

اینکه هفت ماه طول کشیده ینی مشکلی دارم یا طبیعیه؟روز تخمک گذاری رحم میاد پایین؟ترشحات هم زیاد میشه؟

1 Like

عزیزم بچه اولته؟ ما همه تو اقدامیم طبیعیه الان مثل قدیم نیست ک با دفعه اول بگیره زمان بر هست. چکاپ شدی؟ آزمایش خودت و شوهرت انجام دادی؟
من خودم جسته گریخته اقدام داشتم زیر نظر متخصصم هستم مشکلی نیست ولی فعلا نشده

2 Likes

برای اینکه ک میگی رحمت پایینه ترشح زیاد داری برو متخصص آزمایش پیش از بارداری هم اول خودت برو اگه مشکل نداشتی بعد شوهرت ببر

1 Like

سلام خانومی اگه مشکل ندارین، از روز سوم که پاک میشید تا ده یا دوازده روز بعدش‌ یک شب در میون نزدیکی داشته باشید و بلند نشید تا یک ساعت بعد از اقدام دراز بکشید و پاهاتون رو بالا نگه دارید، إن شاءالله که زود باردار میشید.

1 Like

اره بچه اولمه.دکتر رفتم اما چکاپ نشدم.چون همه گفتن زمان بره خیلی پیگیرش نشدم.بعدم توی این هفت ماهه همش استرس داشتم ک ایا بشه ایا نشه

1 Like

نه رحمم پایین نیس.ولی بعضی وقتا حین رابطه حس میکنم درد دارم انگاری رحم اومده پایین

1 Like

ازمایش هم دکتر برام نوشته شنبه میرم

مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم

ولی اینکه بتونی استرس رو کنترل کنی خیلی مهمه ولی واقعا برام سخته ازبس فکر و خیال کردم دارم دیوونه میشم😑

درد توی رابطه یکی از دلایلش میتونه عفونت باشه یا مشکلات دستگاه تناسلی اگه درد شدیدی تجربه میکنی باید چکاپ بشی. چون ۷ماه اقدام هستی من توصیه میکنم ی سری آزمایشا بدی مثل هورمون خون ادرار ذخیره تخمدان سونوگرافی برای بررسی وضعیت رحم تو تخمدان و …

1 Like

وقتی آزمایش بدی و مشکل نداشته باشی خیالت راحت تره اگه خدای نکرده مشکلی هم باشه زودتر برای رفعش اقدام میکنی و به نتیجه میرسی

1 Like

مدیریت استرس واقعا سخته . نمیشه اصلا استرس نداشت… منم خیلی سعی میکنم ولی بازم تهش دارم

1 Like

از داروخونه کیت تخمکگذاری بگیر.

1 Like

کیت تخمک گذاری برا چی هست

روز تخمکگذاریت معلوم میکنه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.