ویارشدید دارم ازهمه چی بدم راه حل بدید

(مامان آوا) #1

من هفت هفته هستم بچه دومم روباردارم حالم خیلی بده مدام حالت تهوع واستفراغ دارم ازهمه چی بدم میاد حتی روحیه ام روباختم سه روز بچه ام خونه خواهرم چون اصلا نمیتونم بهش رسیدگی کنم خودمم خونه مامانم یه هفته است موندم وعزا گرفتم چه جوری میخوام برگردم خونه توروخدا اگه شما هم اگه همچین مشکلی داشتید وتونستید حلش کنید من رو راهنمایی کنید ممنون

2 Likes
(zahra) #2

سلام دوست من خیلی حالت تهوع داشت ب دکترش گفت قرص تهوع دادکه واسه بچه ضررنداره

1 Like
(مامان آوا) #3

من حتی قرص فولیک اسید هم نمیتونم بخورم یعنی تامیزارم دهنم سریع ببخشید بالا میارم

(Leila) #4

س اره بهتره ب دکتر مراجعه کنی.هرچه زودتر

(مامان آوا) #5

مرسی دوستان ولی نه همه دکترا وبعضی ازدکترا با آدم بد برخوردمیکنن ومیگین باید تحمل کنی که انگار ازسردلخوشی رفتم دکتربابا اگه میتونستم تحمل کنم که نمیومدم سراغ تویه جوری شخصیت آدم رومیبرن زیر سوال که آدم میگه نکنه باردارشدن جرمه البته بازم تاکید میکنم نه همه دکترا ولی چنتا ازدکترا که من باهاشون سروار داشتم اینجوری بودن

(Leila) #6

توکل ب خدا کن.انشاالله هر چ زودتر خوب بشی بحق این ماه عزیز

(Maryam) #7

من زن داداشم اینجوری بود مامانم کشک خورد میکرد بهش میداد میگفت هر وقت دیدی دلت میخاد به هم بخوره یکی بزار تو دهنت.میک بزن.اون براش خیلی خوب بود

(آرزو) #8

قرص دمیترون میخوری؟؟

(مامان آوا) #9

نه امتحان نکردم ولی بعید میتونم قرص ازگلوم پایین بره ولی اگه تاثیرش خوب باشه سعی میکنم بخورم

(توت فرنگی) #10

من شنیدم اب انار برای جلوگیری ازتهوع وبوکردن سیب دکترزنداداشم بخاطرهمین مشکلش بهش پیشهاد داده

(آرزو) #11

حتماامتحان کن ضررنداره

(مامان آوا) #12

باشه حتما خداکنه جواب بده همتون رودعا میکنم انشالله همتون حاجت روابشین

1 Like
(Mozhy) #13

سلام عزیزم منم دقیقا مثل شما بودم
مامانم برام سیرابی درست کرد خودم نبودم که بوش رو بفهمم
بعد با لیموی تازه خوردم چندبار خیلی برای من مفید بود
البته نون خشکه هم عالیه
حال منو خیلی خوب کرد

1 Like
(Setare) #14

منم اینجوری بودم ب ۶ نوشتن تاثیری نداشت بعدا دمیترون نوشتن که این به نسبت خوب بود ولی بهرحال حالا که هفته ۱۶ام هستم هنوزم حالت تهوع دارم اما نه به شدت اوایل بارداری

(مامان سنا جوون) #15

سیراب شیردون
معده رو قوی میکنه
و برای تهوع فوق العادست
حتما استفاده کن