دو ماهه اقدام کردم چرا نمیشه؟ ☹

سلام.من۲۳سالمه.پنج ماه پیش ی بچه۶هفته داشتم ک سقط شد،گفتن خارج رحم بوده.الان سه ماهه اقدام ب بارداری کردم ولی هنو نشدم.پریودمم خییییلییی کمرم دردمیگیره.ممکنه عفونت باشه؟و اینکه چیکار کنم مث قبلی نشه؟ شوهرمم پسرخیلی دوسداره من یساله تقریبا تو رژیم پسردارشدنم.ممنون میشم کمک کنین🙇‍♀️

سلام بچه منم خارج رحم بود که لاپراسکوپی شدم وبچه رو مثل عمل سزارین بیرون اوردن.عجله نداشته یه عکس رنگی بده شاید بخاطر چسبندگی رحم باشه.دکترم به گفت تا یکسال باردار نشو ممکنه دوباره خارج رحم بشه ولی متخصص رفتم گفت عکس رنگی بده بعد از دوماه میتونی باردار بشی.

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
دو ماه زمان زیادی نیست اصلا نگران نباشید. چون احتمال بارداری در هر ماه فقط 25 درصده.
خیلی کار اشتباهی کردید که یک سال رژیم پسردار شدن گرفتید عزیزم خیلیییی. نهایتا شما مجازید سه ماه رژیم رو رعایت کنید چون به شدت برای بدن مضره این رژیم.
این رژیم ها صد در صد هم نیستن که بگیم اشکال نداره به جاش اون چیزی که می خوایم اتفاق می افته. ممکنه اصلا پسردار نشید.
یکی دیگه از چیزهایی که باعث شده شما توی این دو ماه نتیجه نگیرید همین تعداد نزدیکی های محدودی هست که دارید. دو بار نزدیکی در ماه خیلی احتمال بارداری رو کم می کنه
اگر ترشحات تون بد بو هست یا تغییر رنگ داره یا سوزش و خارش دارید نشانه عفونت هست

1 Like

ترشحاتم بی بو و بدون خارش ایناس.
خب من نمیدونم چ ماهی اقدامم منجر ب بچه میشه مجبورم همش تو رژیم باشم☹
ماه قبل از رو کیت تخمکگذاری اقدام کردیم ک بازم نشد🤦‍♀️

پس عفونت ندارید این کمر درد طبیعیه قبل از پریودی
بله درسته هیچ کس نمیدونه، باید چند ماه استراحت بدید به بدن تون بعد دوباره رژیم بگیرید
اگر خیلی دل تون پسر می خواد بهتره از روش آی وی اف استفاده کنید

گفتین تعداد نزدیکی های محدود.
خب زن ی روز تخمکگذاریشه همون ی روز اقدام کنه باید بشه خب،نهایتا ی روز قبل و روز تخمکگذاری و روز بعدش.
یچیز دیگم چقد وقت لازمه تا اسپرم کافی واسه بچه درست بشه؟مثلا هرروز نزدیکی کنی خب منی کمتر میشه هر دفه🤔

برای این که کیفیت اسپرم کم نشه توصیه میشه که یک شب در میون نزدیکی کنید. برای پسردار شدن باید یک بار روز تخمک گذاری و یک بار فرداش نزدیکی داشته باشید. متخصصان می گن در هر ماه که تخمک گذاری اتفاق می افته فقط 25 درصد احتمال داره تخمک و اسپرم لقاح پیدا کنن. وقتی زوج سالم باشن و تخمک و اسپرم کیفیت خوبی داشته باشن 25 درصد احتمال داره بارداری رخ بده. اگر یه مشکلی وجود داشته باشه این درصد کم تر میشه. اگر استرس داشته باشید باز هم این درصد کم تر میشه. اگر تعیین جنسیت بخواین انجام بدین باز هم این درصد کم تر میشه

هر 70 تا 90 روز یک بار اسپرم تولید میشه

ینی باید ۷۰ یا ۹۰ روز نزدیکی نکنی تا اسپرم درست بشه بعد اقدام کنی؟؟

نه عزیزم، شما با خیال راحت نزدیکی کنید. همیشه بدن در حال اسپرم سازی هست. منظور اینه که این اسپرمی که الان از بدن خارج میشه 70 روز پیش ساخته شده

اها😁مرسی.

1 Like

خواهش می کنم عزیزم

عزیزم اگر لبنیات نمیخوری ک خیلی بده برای بارداری آخه کلسیم بدنت کلی پایین شده تو این یکسال

یعنی روز تخمک گذاری دو روز پشت سرهم نزدیکی داشته باشیم؟ اسپرم ضعیف نمیشه؟

نه عزیزم مشکلی پیش نمیاد

آها مرسی عزیزم

1 Like

خواهش می کنم

اگر به مدت طولانی پشت سر هم رابطه داشته باشید اسپرم ضعیف میشه. دو روز چیزی نیست. البته برای پسردار شدن چاره ای جز این هم نیست. چون یک بار رابطه خیلی کمه و درصد بارداری رو خیلی میاره پایین. اگر بخوایم دو بار با فاصله رابطه داشته باشیم احتمال پسردار شدن کم میشه

1 Like

ای وای، من بواسطه شغل همسرم، بیشتر از دوبار نتونستیم نزدیکی داشته باشیم، یه بار دوشب قبل تخمک گذاری، یبارم شبی که تخمک گذاری بود. یعنی ممکنه این بارم نشه؟:weary::weary::weary::weary::weary::weary::weary::weary::weary:

بله عزیزم ممکنه، حتی اگر در کل سیکل تون هم نزدیکی داشته باشید ممکنه باردار نشید چون احتمال بارداری 25 درصده فقط

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.