بارداری هفته شش بدون علایم

همه جواب بدین من توهفته شش بارداری هستم هیچ علائمی ندارم آیا طبیعیه مردم از نگرانی

1 Like

اره عزیزم برای بعضی افراد از،هشت هفته شروع میشه بعضیام اصلا ویار ندارن

جای نگرانی نیست…من خودم بعد ۸ هفتگی… علائمم شروع شد…مثل احساس پری معده…خستگی…خواب زیاد…کم اشتها شدن…فقط حالت تهوع اصلا نداشتم

خیلی ممنون که جواب دادین خیلی نگران بودم چون دوتا سقط داشتم ترسم بیشتره

آره بابا.

یعنی طبیعیه

بنظر شما میشه باردار بود ولی پریود شد؟ خونریزی لانه گزینی نیست، پریودیه. با قرص دوفاستون.
دوره هام همیشه هفت روزه بوده، این بار از روز چهارم خیلی خیلی کم شد.
طی این دو سه روز، مجددا اقدام کردم برای بارداری، بامیه خوردم، زعفران داشته، میترسم مانع بشه؟
اصلا یه استرسی دارم.
ماه سومه اقدام میکنم. البته هر بار، بینش یک ماه وقفه افتاده. یعنی بار اول دی بود، بار دوم اسفند، این بارم که اردیبهشت.
کار همسرم طوریه که شبا اکثرا خونه نیست، یعنی دو شب درمیون شیفته، دقیقا هم میخوره به وقت تخمک گذاریم.
یه بار بیشتر نشد این دفعه، امیدوارم بگیره. پنجشنبه و جمعه هم که میشه توی روز انجام داد که روزه هستیم.
خدایا …

1 Like

آره عزیزم.صرفا داشتن علایم که نشانه بارداری نیست، همونطور که نداشتن علایم هم نمیتونه به شما بگه که باردار نیستی.فقط عقب افتادن پریودی مهمه.خیلیا علایم ندارن.خیلی وقتا خانوما یه عالمه علایم شبیه بارداری دارن، ولی باردارنیستن.حالا ایشالا صحیح و سالم باشید.

آخی عزیزم خدابزرگه.میفهمم.سخته.ایشالا که نتیجه بگیری خیلی زود.

إن شاءالله. خیلی ممنونم. تو این ماه و روزا و شبای مبارکش، خیلی دعا کنید.

1 Like

اره اوایل عادیه

من که تا هفته ۱۲ هنوز علایمی نداشتم بعدش کم کم شروع شد حالت تهوع و بالا آوردن سوزش دل …

خیلی ممنون انشاءالله

1 Like

واقعا اخه یکی دونفر بهم گفتن ک ازاین ب بعد باید شروع بشه

دعاکنین شنبه هفته آینده میرم برای ضربان قلبش دعاکنین انشاءالله صداشوبشنوم

اره عزیزم کاملا طبیعیه

سلام.منم ۵هفته و ۵روزمه چهارشنبه میرم برا سونو قلب
عین شما نگرانم و استرس دارم
منم علایم خاصی ندارم به خدا توکل کردم که خودش داده و خودش هم برام نگهش میداره

1 Like

انشاءالله ک زودی صدای قشنگشو بشنوی دعاکن منم بشنوم انشاءالله رفتی سونو خبرم کن

ان شاءالله.چشم حتما

شما کی میری برا سونو؟؟؟
من انقد نگران میشم که زبونم لال فک میکنم جنینم رشد نمیکنه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.