دخترم رو از شیر خشک ببرم

خسته نباشیددخترم یکسال هشت ماهشه باتوجه به اینکه یه توراهی دارم ودخترمم شیرخشک مصرف میکنه وبیشترین وعده رو شب توی خواب میخوام ازشیرببرمش،الان ۳هفته اس به روشی که تو پیج گفته بودعمل کردم ولی دخترم بااینکه آخرشب هم وعده غذایی رومیخوره بازهم برای همون آبی که فکرمیکنه شیرهست گریه میکنه وبیقراره،میخواستم اگه کسی میتونه یه راهنمایی بهم کنه برای این مشکل🙏

1 Like

از شیر بگیریش دیگه مثه قبل شیر نمی خوره ها.پشیمون میشی.تازه شیر خودتونو که نمی خوره، شیر خشکه.به هرحال من خیلیا رو دیدم بچه رو زیر دوسال از شیر شیشه میگیرن، بعد که میبینن بچه شیر نمی خوره، پشیمون میشن.بچه تا دوسال و به نظر من تا سه سال شیر مهمترین بخش تغذیه اشه.

2 Likes

بعداز۳هفته هنوز وابستگی داره خیلی گریه میکنه شب تاصبح حتی اگه گرسنه نباشه بازم بهانه ی شیشه رومیگیره،میدونم بایدبگیرمش ولی چطوری؟!:grin:

اره گلم اروم اروم بگیرش اول شیر شب رو قطع کن اب شیرو بیشتر کن شبا کم کم فقط اب بده شبا
بعد طی روز سرگرمش کن ببر بیرون غذا بده کم کم شیسه رو هفته سوم نده دستش تو هفته دومم جلو چشش نباشه شیشه ۳ بار کلا بده
ولی میتونی شیر گاو یا گاومیش یا ازین پاستوریزه ها بش بدی شیر خشک ندی
ولی سعی کن ۲ سالگی کلا ببریش از شیر

بله دوسال خوبه یا نهایت زمانی که با نی بلد باشه بخوره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.