فوت و فن آشپزی

سلام دوستان،بین غذاها کدوم رو خوشمزه تر درست میکنین؟بگین چ طور درستش میکنین و اگه فوت و فنی واسه آشپزی دارین ک غذاها رو بهتر میکنه بگین

من ترکیبی میزنم، شانسی. جلو کسی درست کنم خراب میشه باید تو خفا ی ترکیب پرررو بزنم، ویکتوریا سیکرت به قول اون پسره تو اینستا :joy:.
:joy: :joy:

4 Likes

سلام
من وقتی با حوصله آشپزی میکنم و از قبل بدونم چی میخوام بپزم غذام خوب در میاد
راز پخت غذای من چشیدنه مدام غذا رو میچشم ولی بعدش سیر میشم ولی دیگه همه چی میاد تو دستم

2 Likes

دِ همین وقتی براخودت درست میکنی خوب میشه ها وقتی برا بقیه بخوای درست کنی انگار یه جا کار میلنگه

1 Like

پس شما هم مثه منی،منم زیاد غذا رو میچشم

برنج شفته میشه، خورش مزه کوفت میگیره… دیدی :joy:

3 Likes

وای اره :joy::joy::joy:

1 Like

:joy:

1 Like

به من میگن دست پختم خوبه
راز خوشمزگی غذاهامم اینه که همیشه با حوصله غذا درست میکنم و با زود پز قهرم . خورش هام همیشه جا افتادس

1 Like

من غذاهايى ك خودم خيلى دوس دارم خوب و خوشمزه ميشه :grin: مثلا عاشق سوپ شيرم ، واقعا عالي در مياد :yum:

رسپی سوپ شیرتو بنویس برامون عزیزم

واى زودپز كه عشقه ، من سوپ توش درست ميكنم از اينكه بزارم جا بيفته چندساعت رو گاز خيلى بهتر ميشه

4 Likes

حتما عزيزم

اوهوم موافقم بعضی غذاها اتفاقا تو زودپز انگار جا افتاده تر و خوشمزه تره مثه همین سوپ یا آبگوشت

2 Likes

منكه همه غذاهام تو زودپزه واقعا راضيم ازش

3 Likes

آبگوشت و همسرم فقط تو دیزی میخوره‌. من از زودپز میترسم. حتی واسه جهیزیه ام هم نخریدم
مامانم سر من باردار بوده زود پز ترکیده بدنش سوخته بوده. به خاطر همین ما هیچ وقت کار با زود پزو یاد نگرفتیم

1 Like

منم همش ک نه ولی بخش اعظم اشپزیم با زود پزه

1 Like

زودپزهای جدید اصلا نمیترکن خیلی هم قابلیت اطمینانشون بالاس

ابگوشت معلوم تو ديزى خوشمزه تر ميشه اما تو زودپزم خوب درمياد من اوايل ك سركار ميرفتم مجبور شدم از زودپز استفاده كنم الان ديگه اكثر غذاهام تو زودپزه ، وقت كمترى هم برا پخت ميبره خداييش جاافتاده هم ميشه ، زودپزاى قديمى يكم وحشتناك بودن چون دراشون ممكن بود خوب جا نيفته ولى الان زودپزا دراى محكم داره و تا بخارش خالى نشه قفلش باز نميشه هيچ ترسى نداره

2 Likes

:kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart:

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.