بازی با اندام تناسلی

سلام پسر من ۲۰ ماهشه همش دستش تو پمپرزشه خیلی نگرانم،این مورد براتون پیش اومده؟؟

شاید خارش داره یا موقع ادرار کردن اذیت میشه

عزیزم ازمایش ادرار بردیش؟ از عفونت یا خارش مطمن شو بعد بفکر چیزی دیگه باشیم چون پسر من ۱۴ ماهشه دکترشو گفت براش ازمایش ادرار نوشت انشالله که بچه هامون چیزیشون نیس ولی یا به پوشک حساسن یا بازی میکنن ک در این صورتت حواسشونو باید پرت کنیم من پوشکشو ک عوض میکن فوری دستشو میبره سمت التش انقدر میکشدش همش میگم وای عقیم نشه :grin::face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle::frowning::neutral_face::neutral_face: ولی سریع یه چیزی دم دس میزارم میدم دستش اونو بگیرع حواسش پرت شه

فعلا حواسشو پرت کن ببین چیزایی دیگه بدی دستش میگیره

آره از وقتی پوشکشو عوض کردم اینجوری شده احتمالا برا این باشه

1 Like

احتمالل اره تغییرش بده:kiss::kiss:

مرسی از اینکه جواب دادی😙

1 Like

عزیزم شک نکن احساس بدی داره که اینطور میکنه. ی مدت بازش بذار الان دیگه نیازی نیست خیلی ببندیش بذار بچه ازاد باشه.

دوست عزیز احتمالا از همون پوشکه که خودتون گفتین ولی یه روانشناس کودک میگفتش بچه ها کاملا بی اختیار اینکارو انجام میدن و ازسر کنجکاویه البته این مورد تا زمانی صدق میکنه که خوب و بد را تشخیص نده،پوشکش رو عوض کن اگر باز هم تکرار کرد اصلا سعی نکن بهش بگی نکن و حساس نشو

1 Like

ممنون از راهنماییتون.

خواهش میکنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.