به مامی‌گپ خوش آمدید 🌸🌷

(system) #1

سلام بر همه شما عزیزان
به جمع صمیمانه ما خوش آمدید. امیدواریم بتوانیم در کنار هم لحظات خوب و مفیدی را بگذرانیم و با اشتراک گذاری تجربیات خود همدیگر را یاری رسانیم.

مامی گپ به همت سایت دانشنامه فرزند راه اندازی شده است تا دوستانی هر چند مجازی اما با قلب های واقعی دور هم جمع شویم و سوال ها و درد دل ها و … را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم.

در مامی گپ سعی بر آن داریم تا با ایجاد فضایی کاملا دوستانه و صمیمی و به دور از هر گونه تنش، بزرگ ترین جامعه مادران را تشکیل دهیم و در این راه یاری شما عزیزان را نیازمندیم.

برای اطلاعات بیشتر درباره مامی گپ می توانید به قسمت قوانین و مقررات مراجعه نمایید. جهت آشنایی بیشتر در مورد نحوه استفاده از این انجمن می توانید سوالات خود را با مدیران مطرح نمایید.

لطفا شما نیز با ارائه نظرات و پیشنهادات خود چراغ راه ما باشید.

(میترا) #3

سلام
پسرم ۴ماهشه سرماخورده
سرفه عطسه ابریزش بینی داره
چکارکنم زود خوب بشه

(حنا خجسته) #4

لطفا سوال تون رو در دسته بندی مرتبط مطرح کنید تا مادران دیگر راحت تر سوال تون رو پیدا کنند.

در صورتی که گروه مناسبی برای سوال شما وجود نداشت می تونید با زدن دکمه موضوع جدید، سوال خود را عنوان کنید

(حنا خجسته) #7

لطفا سوال تون رو در دسته بندی مرتبط مطرح کنید تا مادران دیگر راحت تر سوال تون رو پیدا کنند.

در صورتی که گروه مناسبی برای سوال شما وجود نداشت می تونید با زدن دکمه موضوع جدید، سوال خود را عنوان کنید

(اسما) #8

سلام باید بررسی بشه مشکل شما

(mahsa) #9

تو خونه دستگاه بخور روشن کنی
از اسپری بینی سدیم کلراید هم استفاده کن
سعی کن موقع خواب هم سرش رو بپوشونی با کلاه

(محمدم) #11

سلام عزیزم دیفن هیدرامین بده

(آرزو دارم فرزندم آغوش بگیرم) #12

میبخشید من چطوری میتونم مشکلمو اینجا بیان کنم تازه وارد شدم لطفا راهنمایی بفرمایید

(حنا خجسته) #13

وارد صفحه اصلی مامی گپ بشید
در بالای صفحه سمت چپ یه دکمه هست که نوشته شده گپ جدید یا در موبایل ممکنه با علامت + نشون داده بشه
اون رو بزنید
یه کادری باز می شه که می تونید سوال تون رو بپرسید

(Salin) #14

خانم خجسته اون دختره سبزه ک پایین گوشی میاد باید حتما جوابشو بدیم؟؟؟؟؟؟:joy:

(حنا خجسته) #15

نه عزیزم اون پشتیبان سایت هست هر زمان سوال فنی داشتید می تونید از پشتیبان بپرسید

(Salin) #16

آخه از جاش تکون نمی خوره فقط بعضی وقتا نیس گفتم شاید باید جواب بدین تابره

(حنا خجسته) #17

نه اون همیشه هست که هر زمان سوال فنی داشتید راهنمایی تون کنن

(Salin) #18

آها…ممنونم…یه سوال دیگه فقط شما و خانوم حکیمی مامیار هستید؟؟؟

(حنا خجسته) #19

در حال حاضر بله

(Negar) #20

سلام من 24 سالمه و تنبلی تخمدان دارم یکساله در اقدام هستم دوماه پیش یک سقط زیر 6 هفته داشتم…مجددا دکتر برام لترزول تجویز کردن و باید از 3 پریود بخورم…میخواستم ببینم چقدر امکان حاملگی مجددم وجود داره؟

(حنا خجسته) #21

وارد صفحه اصلی مامی گپ بشید
در بالای صفحه سمت چپ یه دکمه هست که نوشته شده گپ جدید یا در موبایل ممکنه با علامت + نشون داده بشه
اون رو بزنید
یه کادری باز می شه که می تونید سوال تون رو بپرسید

(مادر تنها) #22

سلام
به نظر من حتما ببر دکتر تا معاینه اش کنه من هرگز جز به حرف دکتر به حرف کسی گوش نمیدم. آنها سالها درس خوندن و سوادش را دارن اما عزیزان اینجا فقط از تجربه مشابه نظر میدن.

(حمیده ) #23

سلام من چطور سه مادوره قاعدگی حساب کنم

(حمیده ) #24

سلام راهنماکجتب