کیا با و بدون آرایش میرن بیرون و چرا؟

سلام خانوما
دوستان کیا با آرایش میرن بیرون و چرا بعضیامون اصلا نمیتونیم آرایش نکنیم و چرا بعضیامون اصن حسش نیست آرایش کنیم حتی یه ضد آفتاب بزنیم؟

من که اصلاحالی ندارم ارایش کنم چی بشه گاهی اوقات رژبزنم

من از بچگیم آرایش کردم آرایشمم طوری نیس ک جلب توجه کنم درحدی که صورتم خوب دیده شه

من دوست دارم ارایش کنم ولی وقتی فکر میکنم بعدش باید نماز بخونم چقد باید صورتما بشورم تا پاک کنم از ارایش منصرف میشم

1 Like

منکه دوست دارم خیلی ولی هم حسش نیس هم اینک اگ ی روز یکم خوشل کنم احساس میکنم هر قدمیو ک میرم فرتو فرت گناه نوشته میشه برام

الان تابستون صورت عرق میکنه بدمیشه

اینم هس
ما ک با وضو ظهر تا نماز شبو میخونیم

سللام،

من خرس تنبلم، حال ندارم آرایش کنم. گاهی جوگیر میشم و میرم تو مود خوشگلی هر روز آرایش میکنم. ولی در کل صورتم تحمل آرایش نداره، خسته میشه انگار!.. به نظرم اکثر خانوما بعد ازدواج مشغله کاری و زندگیشون زیاد میشه کمتر آرایش میکنن تا مجردها و خانومای خونه دار. حالا این چیزیه که من بیشتر دیدم بین دوستان و آشنایان. اونایی که مجردن بیشتر حوصله آرایش دارن انگار

حالا اومدیم ی چایی خواستی بخوری خخخخ

اینجا انقد گرمه ک چایوو هف جدش بخار میشن نیازی به …رفتن نیس

ههههه ولی جای ک منم همه اش سرده

الان مثلا رفتم تو مود ناخن درست کردن، از فردا هم تصمیم گرفتم به مدت یک هفته آرایش کنم. :joy:

خوشبحالتون من حاضرم جای شما باشمو همیشه برم دسشویی والا ولی گرم نباشه مردیم تو این ماه رمضون

با همون آرایش بخون :joy:

تصمیم بسیار فرخنده ایه
من فق وقتایی ک شوهرم از سرکار میاد ی کم ماستمالی میکنم خستگیش دره باز پاک میکنم

بابا ایول، عجب حوصله ای داری :sunglasses:

پاشم برم ناخنام درست کنم، فعلا

اتفاقا وقتی میخوام ارایش کنم قبل ی دوباری میرم دستشویی بعدم وضو میگیرم بعدم ارایشم همه اشم باید تو فکر باشی یهو پا نشی بری دسشویی،:joy:

نه همیشه آ وقتایی ک نزدیک پریودیام نباشه وقتایی ک قهر نباسم باهاش بچه اعصابمو خراب نکرده باشه و…

1 Like

اینجوری ک بخاطر استرس زودتر میری ک آروم باش یکم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.