بارداری بعد از جدایی

بعد جدایی از همسرم متوجه شدم باردارم الان چیکار کنم به نظرتون . سقط کنم یا برگردیم بهم :pensive:

2 Likes

مگه دادگاه نفرستاد ازمایش قبل طلاق🙄

2 Likes

راست میگن مگه آزمایش نرفتین؟

1 Like

رفتم ولی آزمایش چند روز قبل دادگاهمون بود و چیزی نشون نداد . ما قبل جدایمون رابطه داشتیم که اینطوری شد … الان تو زمان عده هستم و همسرم شدیدا پشیمونه و میخاد برگرده من نمیدونم چیکار کنم …

2 Likes

حالا که اونم پشیمون…اگه هنوز دلت باهاشه برگرد…

2 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
برای چی از هم جدا شدین؟
چرا قبلش با هم رابطه داشتین؟
اگر انقدر با هم خوب بودین که می تونستین رابطه داشته باشین، پس می تونید دوباره برگردید و ازدواج کنید

7 Likes

شاید این بچه میخواد مامان و باباش بازم با هم باشن
باهم صحبت کنید و تصمیم عجولانه نگیرید

5 Likes

عزیزه دلم ایشالا هرچی خیر و صلاحه همون بشه هیچدکس اندازه خودت نمیتونه به خودت کمک کنه ببین دلت چی میگه.اگه شرایط قبلی اونقد سخت بوده حاضر شدی جدا بشی تصمیم قاطع بگیر.و از همسرت هم ی تعهد محکم بگیر.ایشالا اونم واقعا پشیمونه.و قدم کوچولوت خوبه و همه چیز درست میشه

3 Likes

واای شاید قراره با اون بچه باز با هم باشید:heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

برگرد

3 Likes

خانم حکیمی درست میگن اگه واقعا قصد جدایی داشتین چرا رابطه داشتین مگه میشه از هم خوشتون نیاد ولی رابطه داشت مطمئنا یه علاقه پنهانی هست باید با هم صحبت کنید اونم جدی که بفهمید ایراد از کجا بوده

3 Likes

شاید باورتون نشه ولی جوجه ها دو قلو هستن … البته دکتر گفت قلب یکیشون ضعیف میزنه چند روز دیگه سونو مجدد دارم . خانوادم همه میگن بنداز ، واقعا موندم چیکار کنم …

یعنی بعد ۲۲ روز شوهرتون هیچ تغیری نکرده؟؟؟تو رو خدا گناه داره میدونی چقد ادم انتظار این لحظه رو دارن

1 Like

ما جدا شدیم بابای بچه ها میگه حق نداری بندازی میگه خونه زندگی رو مجدد درست میکنم برگردیم سر زندگیمون ولی فعلا که عملی نصده حرفاش … منم دو هفته دیگه عدم تمومه … خانوادم انقدر سر جدایمون اذیت شدن که اگه برگردم کلا تردم میکنن… یعنی یا باید خانوادمو انتخاب کنم یا بچه هارو …

1 Like

اخه مگه تا این وضع بود چرا به شوهرت گفتی اصلا حامله ای

عزیزم بشینید یه شوری مشورتی چیزی بکنید، بدون اجازه پدرشون الان شما اجازه ندارید بندازید، یه مشاوره برید، یه تصمیم عاقلانه. خانوادتونم به منطق و مشورت دعوت کنید.کاری نکنید که بعدا پشیمونی بیاره.موفق باشید.

وا حق ندارن بگن بنداز، الان پدر بچه ها میدونه، من که دقیقا قانونو نمیشناسم، ولی میتونه شکایت کنه فکرکنم.ننداز عزیزم خدارو خوش نمیاد.پدرشونم راضی نیست.

وای توروخدا این کارو نکن برگرد زندگیتو کن با دوقلوهااات عزیزم ان شاءالله ک این دفعه خوشبخت میشید با کوچولوهات . گناه دارن ننداز بچتو
ی نگا ب اون بالا سرت کن شاید مصلحتی توش باشه

عزیزدلم میدونم شرایطت خیلی سخته و عادی نیست و باید حتما با یه مشاوره خوب و حاذق صحبت کنی.من نمیدونم دلیل طلاقتون چی بوده ممکنه سر یه مسئله ای بوده باشه که با گذشت و صبر یک طرف رفع میشده یا ممکنه مسئله ای جدی و خطرناک بوده باشه که به صلاح بوده جدا بشید ولی خدا خواسته و به شما فرزند داده .ما نمیتونیم قضاوت کنیم باید بری پیش مشاوره و قصه زندگیتو بگی تا برات تصمیم بگیره .ممکنه برگردی سر زندگی خوب باشه ویا ممکنه نری سر زندگی بهتر باشه . پس اونش با مشاور هست.

1 Like

تروخدا بیا بگو دیگهههههه چررا جدا شدین