بیمه تکمیلی تامین اجتماعی

(Parisa96) #1

چطور بیمه تکمیلی تامین اجتماعی بشم ؟اخه هرکی تکمیلی داره از تامین اجتماعی یا از طرف شرکت و کارخونه و … یا بازنشسته اس
ما خودمون رو بیمه کردیم اما از طرف فنی حرفه ای چون شوهرم بینه کارگران ساختمانی داره میشه راهنماییم کنید؟ برای عمل چشم و انحراف بینی نیازش دارم

(صادقی) #2

عزیزم بیمه تکمیلی اصولا برای کسایی هست که کارمند ارگان یا شرکتی هستن همونطور که خودتون فرمودین و برای مشاغل آزاد نیست متاسفانه

(Parisa96) #3

اخه بهش احتیاج دارم :pensive:

(fatemah) #4

ما هم بیمه تکمیلی داریم اما از طرف شرکت شدیم ماه به ماه از حقوقمون کم میکنن برا بارداری و هزینه زایمان کردیم اما متاسفانه فعلا نشده

(Parisa96) #5

اگه یه بیمه دیگه رو میشناسید بهم معرفی کنید ممنون

(صادقی) #6

برای عمل چشم و انحراف بینی اگه بیمارستانی دولتی انجام بدی هزینه اش زیاد نمیشه

(صادقی) #7

چرا نشده؟

(fatemah) #8

نمیدونم والله تا اقدام کردم pco شدم با هزار تا دارو گیاهی و غیره خوب شدم حتی فولی بالغ هم هر ماه دارم اما نمیشه شوهرمم سالمه حالا این ماه میرم ازمایش هورمونی و عکس رنگی هر دکتری میرم میگه مشکلی نداری برو میشه اما بازم خبری نیس

(Parisa96) #9

ممنونم

(Parisa96) #10

اره خوبه ازمایش و عکس رنگی بده عکس کمک میکنه اگه کمی گرفتگی داری رفع شه

(صادقی) #11

ان شاءالله که هر چه زودتر دامنتون سبز بشه، در مورد بیمه تکمیلی هم درسته آدم هر ماه باید هزینه بده ولی برای زایمان خیلی خوبه و حدود ۸۰ درصد هزینه برمیگرده

(صادقی) #12

یکی از دوستای من بیمارستان دولتی انحراف بینیشو عمل کرد با هزینه ی خیلی کم و دکتر خوبی هم بود فقط تحقیق کن پیش یه دکتر خوب بیمارستان دولتی که خوب باشه هم زیاد هست

(fatemah) #13

دکتر نوشته ایشالله میرم این ماه

(Parisa96) #14

کدوم شهر و کدوم بیمارستان؟ ما اینجا دو بیمارستان داریم فقط

(پری) #15

سلام,کدومیکی از آزمایشگاههای تهران جواب ازمایش بارداری رو همون روز میده!؟

(Parisa96) #16

همه همون روز میدن گلم

(پری) #17

ممنون عزیزم🌹

(صادقی) #18

من اصفهان هستم

(fateme) #19

عزیزم شمااصفهانی هسی…دکترمهتاشهیدیرانمیشناسی دندونپزشکه

(صادقی) #20

سلام نه عزیزم متاسفانه نمیشناسمشون