نزدیکی در بارداری

سلام دوستای گلم ببخشید یه سوال داشتم من هفته ۲۰بارداری هستم دکترم بخاطر عفونتم کلوتریمازول ۲‰ تجویز کرده که دوشبه دارم استفاده میکنم میخواستم ببینم میشه وقتی ازاین پماد استفاده میکنم نزدیکی کنم؟شوهرم دیگه حسابی شاکیه و صداش دراومده😔تا هفته پیش هم جفتم پایین بود نزدیکی قدغن بود،موندم چیکار کنم،برای جنین ضرر داره وقتی از این پماد استفاده میشه نزدیکی کرد؟شوهرم خیلی ناراحتو عصبی شده

تا جایی که من میدونم‌خیر نباید رابطه داشته باشید
عفونت بدتر میکنه تازه ممکنه همسرتون هم‌بگیره
اگه اشتباه نکنم‌شما سابقه زایمان زود رس داشتید چطور دکتر اجازه داده نزدیکی کنید

بارداری قبلیم ۳۶هفته کیسه ابم پاره شد اینبار از دکترم پرسیدم گفت بلامانع هستش ولی زیاد نباشه

به شوهرت بگو یکم رعایت کنه
با خودش کنار بیاد سر خودشو گرم کنه ان شالله این یکی هم به سلامت بارتو‌بزاری زمین بعد

طفلک اونجوری نیس که فقط به فکر خودش باشه ولی واقعا دیگه کم اورده الان ۵ماهه که هیچ خبری نیست

1 Like

شوهر من نه ماهه خبری نیست

1 Like

خیلی بده گاهی اوقات واقعا عصبی میکنتشون

1 Like

دوستای دیگه هم اگه اطلاعاتی دارن ممنون میشم جواب بدن

1 Like

بدون دخول نمیشه ؟

ب نظر من بدون دخول هم میشه ی کاریایی کرد ک مرد یکم تخلیه و اروم بشه
من خودم ۹ ماه اصلا نزدیگی نداشتم

1 Like

بدون دخول هم میشه عزیزم کار سختی نیست مردا که خیلی راحت تر از زنها هستن

1 Like

اخه چطور بدون دخول:unamused::unamused::unamused::unamused:

مشکلی نداره ولی چون عفونت داری تا ۷ روز ک پماد میزنی نزدیکی نکن شوهرتم دارو فک کنم باید مصرف کنه ولی مایع ب داخل واژن ریخته نشه و عمیق نزدیکی نکنید خیلی اروم باشه و حدود هفته ای دوبار کافیه

مرسی از همه شما عزیزان

از خودش بپرس بهت یاد میده :blush:

2 Likes

خخخ اخه شوهرمن جزدخول اصلاهیچ جورارضانمیشه واسه همین پرسیدم

یه وقتایی مجبوره دیگه :sweat_smile:

سلام گلم من وقتی باردار نبودم این کرم دکتر برا عفونت میداد بعضی شبها قبل استفاده کردن که حجم کرم تو واژنم کم میشد نزدیکی میکردم تازه لیزتر بود بیشتر خوشش میامد اما بارداری نمیدونم اگه حتما ته نکند

1 Like

من خودم گیر کردم تازه باردارم دکترم گفته تا هفته ۱۸ کاری نکنم اما شوهرم خیلی سختشه اونم من یواشکی اونم تا نصفه اجازه بهش میدم .

1 Like

سلام مهرزاد جون خوش اومدین
بهترین کارو میکنی تا اخر نباشه بهتره
ولی معمولا توی بارداری برای عفونت یه قرص میدن برای واژن مثل شیاف واژنه فیتواژکس
اون کار پمادو میکنه من شب ها تا ۷ روز فک کنم دقیق یادم نیس موقع خواب میزاشتم