باردار شدن با اولين تلاش 🤦🏼‍♀️

(گل گلي) #1

منم امروز بي بي چكم مثبت شد اصلا فكرشم نميكردم بعد از ٦ سال ازدواج با اولين بار حامله بشم خيلي خوشحالم خودم ولي شوهرم از صبح قاطي كرده اصلا نميشه باهاش حرف زد دارم دق ميكنم :sob: براش غير منتظره بود . چيكار كنم ؟

(samira) #2

تبریک میگم برای منم دعا کن این ماه میخوام برای اولین باراقدام کنم.
به شوهرت فرصت بده.خوب میشه

(Raha) #3

خوش بحالت…تبریک میگم بت دوست عزیز…من ۴ماهه اقدام میکنم ولی نتیجه نمیگیرم. این ماه دیگ امیدوارم بشه.منتظرم چند روز دیگ هم بگذره ازمایش بدم.برامنمدعا کنین

(Zari) #4

میدونی چقدر ادم ارزوی اینودارن؟دلت میخواست اسیر دست دکترا میشدی؟چرا ملت اینقدر ناشکر شدن اخه؟میدونید چند نفر توحسرت دیدن این بی بی چک مثبت شماست؟چندتا مرد توحسرت تجربه ی این حس

(پری) #5

تبریک میگم خانمی.منم سه ماهه تو اقدامم.فردا موعدمه.خدا کنه پریود نشم😞.خیلی استرس دارم

(Zari) #6

هعی خداااا حکمتتو شکر

(مائده) #8

عزیزم تبریک میگم بهت ایشالا سلامت به دنیا بیاد عیبی نداره کنار میاد شوهرت یواش یواش

(مائده) #9

برای منم دعا کن

(گل گلي) #10

الهي به زودي زود نتيجه بگيري عزيزم

(گل گلي) #11

من قدر اين نعمتو ميدونم :pensive: اما شوهرم انگار روش حساب نكرده بود اخه بيكاره :sob: برام دعا كنين

(گل گلي) #12

من اومده بودم مشهد زيارت كه فهميدم باردارم حتماااا دعا ميكنم شما هم برا من دعا كنين

(گل گلي) #13

حتما عزيزم :heart: من موقع تخمك گذاري درد دارم هميشه كه همون موقع اقدام كرده بودم

(گل گلي) #14

الهي زوود نتيجه بگيري سعي كن استرس نداشته باشي

(zahra) #16

گل گلی:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

(zahra) #17

اگه هنوزمشهدی واسه منم توروخدادعاکن منم بارداربشم:sob::sob::sob::cry: خوش بحالت ک بااولین اقدام باردارشدی بعد۶سال ایشالا بسلامتی بارتو زمین بذاری

(گل گلي) #18

چشم حتما حتما دعا ميكنم خودم كه از صبح تا حالا انقدر گريه كردم كه…

(zahra) #19

ممنون ک دعامیکنی انشالله هرحاجتی داری برسی :cry::cry:ممنون

(Asal_82) #20

چ خوب انشالله سالم بیاد بغلت نی نی

(hasti.mm) #21

سلام . تبریک میگم خوشبحالت من سه ماهه اقدامم و نشد لحظه شماری میکنیم هم خودم همسرم برای دیدن این لحظه قدرشو بدون .

(نیلوفر حکیمی) #22

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
تبریک میگم انشالا بارداری خیلی خوبی داشته باشید
اولین کاری که باید انجام بدید اینه که آزمایش تیتر بتا بدید تا مشخص بشه باردار هستید یا نه و در صورت بارداری عدد بتا چنده؟ چون بی بی چک ممکنه منفی یا مثبت کاذب رو نشون بده
البته خیلی کم پیش میاد تا مثبت کاذب بشه