اضطراب در زمان اقدام

سلام دوستان من وقتایی ک اقدام میکنم برای بارداری اون مدت زمانی ک منتظرم تا مشخص بشه ک باردار هستم یا نه، پنج دقیقه اول صبح ک از خواب بیدار میشم تپش قلب میگیرم و گاهی وقتا حالت تهوع و گُر گرفتگی!!! کسی هست ک علائم اضطرایش مثل من تجربه کنه؟

1 Like

سلام من هم همینجوری هستم دقیقا…گر گرفتگی هم دارم که میدونم به خاطر تاثیرات منفی قرص کلومفین هستش واقعا روزای سختی دارم میگذرونم:pensive::pensive::pensive:

اره منم همین طورم واقعا آزاردهندس خیلی سخته فکر کردم فقط من اینطوریم خاستم اگه غیر عادیه برم ی فکری براش بکنم

سلام مارال جان. منم همینطورم. اضطرابش واقعا سخته. خدا به هممون لطف کنه و بچه و سالم و صالح بهمون عطا کنه إن شاءالله بحق این ماه عزیز و اعیادش.

انشالله عزیزم ممنون از دلداریتون دوستای نازنینم

فدات. إن شاءالله این ماه همگی خوش خبر باشیم. من که دلم داره ضعف میره برای مادر شدن.

به امید خدا عزیزم. رفته بودم فست فودی ی پسر کوچولو با مامانش اومده بود هی بالا پایین میپرید میگفت سوسیس میخام منم تو دلم قربون صدقش میرفتم واقعا مادر شدن قشنگ ترین حس دنیاس

من که قبل ازدواجمم عشق بچه بودم. همه فامیل هم میدونن. نه ماهه عروسی کردیم. به هیچکس نگفتم دارم اقدام میکنم اما برا همه عجیبه که بااینکه انقد بچه دوست داشتم، هنوز اقدام نکردیم. به هر کی ازم میپرسه تو که انقد عشق بچه ای، چطور دست به کار نشدین؟ میگم الان زوده:grin::grin:

وای آره اطرافیان خیلی به آدم فشار میارن. من دیگه کار به جای رسیده ک مردای فامیل هم به بچه دار نشدنمون دارن واکنش میدن:joy::joy::joy:

شما چند وقته ازدواج کردین؟

۲سال میشه

إن شاءالله اقدامهای هممون تو این ماه جواب بده و خدا بچه سالم و صالح بهمون عطا کنه.

2 Likes

الهی آمین

انشالله

من از استرس دارم خفه میشم خوابم ندارم

آخی نازی. خودت رو مشغول کن