عکس رنگی ازرحم

(نفیس) #1

ایاباعکس رنگی باردارشدین.من دخترمیخوام چی بخورم

(نیلوفر حکیمی) #2

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
اگر گرفتگی های مختصری داشته باشید با عکس رنگی باز میشه
برای دختردار شدن می تونید لینک زیر رو مشاهده کنید
https://farzand.net/expert-answer/1881629750-everything-about-gender-girl

(نفیس) #3

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردید

(نیلوفر حکیمی) #4

خواهش می کنم :rose:

(نیلو) #5

منم اردیبهشت باید عکس رنگی بگیرم

(نفیس) #6

سلام نیلوجون مشکلت چی بوده من هشت ماهه اقدام کردم موفق نشدم یه پسریازده ساله دارم .سه مرحله قرص خوردم و حتی امپول هم زدم ولی فایده نداشته.شدیدابه دخترعلاقه دارم.

(نیلو) #7

بارداری خارج رحم داشتم :sweat:

(نفیس) #8

عزیزم انشاالله بعدعکس رنگی باردارمیشی میگن احتمالش خیلی زیاده.من رفتم عکس گرفتم گفتن لوله راستت بستس باید لاپاراسکوپی کنم.خیلی میترسم ازدکترخواستم این ماه هم تلاش کنم اگه نشدبعدش.

(Parisa96) #9

چرا لوله بسته میشه؟ من میترسم بعد ها اینطور بشم برای بترداری مشکل پیدا کنم یجا شنیدم از عفونته

(zahra) #10

وای جدی؟علائم بسته شدن لوله های فالوپ چیه؟من خیلی عفونت داشتم شاید لوله هام بسته شده ۴ماهه اقدامم .آخه خانم حکیمی ک گفتن عفونت مانع بارداری نمیشه اونوقت پس چطور ب این مسئله فکرنکردن ک عفونت لوله رو میگیره ومانع بارداری میشه ؟

(نفیس) #11

والا منم نمیدونم دقیقاولی دکتر گفت چسبندگی دارم.وشنیدم بیشترازعفونته امامن هیچ وقت عفونت شدید ندا شتم ولی اولم کاملا بسته شده وباعکس بازنشد.هیچ علامتی هم نداشتم.فقط باعکس معلوم میشه.

(zahra) #12

عکس رنگی درد داره؟هزینش چقدره؟اصلاااا علایم نداشتی؟

(zahra) #13

بعدعکس رنگی باردارشدی؟

(نفیس) #14

مثل معاینه هستش اما برای من کمی ازاردهنده بودگفتن چون موادواردلوله نمیشه فشار میاد.نه علایمی نداشتم.194هزارعکس و75داروووسایل موردنیازش

(نفیس) #15

اقدام کردم ولی هنوز وقتش نرسیده که بفهمم.دعام کنید.

(zahra) #16

نفیس من اینترنت زدم عکس رنگی تصاویرش نگاکردم از ناف ی لوله واردمیکنن پس چرااونطور تصویر آورد اگه معاینه هست؟ چقدطول کشید عکس رنگی

(zahra) #17

ماه اوله اقدامته بعدعکس رنگی؟انشالله این ماه نتیجه بگیری

(نفیس) #18

نه اون لاپاراسکوپی ازنافه .حدودبیست دقیقه.ولی واقعا مثل معاینه بودویه لوله باریک وارد میکنن.نگران نباش

(نفیس) #19

اره ممنون همچنین شماعزیزم

(zahra) #20

وای خدااااا اخه از ناف لوله وارد میکنن یعنی درد نداره