خیانت همسر در بارداری

(Elina) #1

سلام خواهر های عزیزم عیدتون مبارک .خیلی دلم گرفته با این که باردارم ولی انگار شوهرم داره بهم خیانت میکنه یک هفته اس شک کردم بهش و دو روز پیش رفت بیرون و دوساعت چت کرد و اومد داخل آنلاینی میزد و گوشیشا پنهان میکنه و همش تو فکره و شب ها خوابش نمیره من میدونم که باکسی رابطه داره بنظرتون چیکار کنم خیلی حالم بده

(Maral) #2

سلام عزیزم بیخودی فکرای بد نکن. شاید تو اشتباه کنی . شاید مشکل دیگه ای باشه. تو بارداری الکی به خودت و بچه استرس وارد نکن.توکلت به خدا باشه…

1 Like
(نیلوفر حکیمی) #3

سلام عزیزم
عید شما هم مبارک باشه
فعلا تا مطمئن نشدین به چیزهای منفی فکر نکنین انشالا که اشتباه کرده باشید

(Elina) #4

اخه پس چرا گوشیشا مخفی میکنه ازم خانم حکیمی جان چرا حتی میخاد بره دستشویی با خودش میبره گوشیشا …چرا نمیزاره من دست به گوشیش بزنم همه ی اینا آزارم میده بخدا خیالاتی نشدم دارم زجر میکشمممم

(samira) #5

با آرامش توی یه فرصت خوب باهاش صحبت کن

(Maral) #6

ای بابا شوهر منم میره دستشویی گوشیشو میبره میگم چرا میبری میگه دستشوییم خیلی طولانی میشه حوصلم سر میره میبرم همونجا چندتا مطلب میخونم .تازه منم یه وقتای میبرم با خودم .آخه تو دستشویی ما وای فای خونه مادر شوهرم آنتن میده :sweat_smile:
میتونی باهاش قشنگ حرف بزنی عزیزم و دلیل بردنشو بپرسی .من واقعا به شوهرم خیلی اعتماد دارم ولی پرسیدم که گوشی رو همراه خودت بردی دستشویی و اونم قشنگ جوابمو داد

2 Likes
(Elina) #7

اخه حرف که میزنم میگه شک داری بهم و دعوامون میشه قبلا میگفتم اونم به من اهمیتی نمیده و کار خودشا میکنه من میدونم چیزی هست ولی نمیدونم چیکار کنم

(zahra) #8

شب که میخوابه گوشیشو چک کن من خیلی اینطوردستگیرش کردم

(zahra) #9

رمزگوشیشومیدونی؟بهت محبت میکنه؟

(Elina) #10

رمز گوشیشا هر روز عوض میکنه و اصلا نمیزاره دست بزنم شبا میزاره پیش خودش بالا سرش کنار بالشتش خوابش خیلی سبکه

(zahra) #11

ی چیز بگم میتونی بکنی؟

(zahra) #12

اگه رمزشو عوض میکنه ی جوری شب گوشیشو برداروسیم کارتش رودربیار بنداز روگوشی خودت برو مخاطباش ببین شماره ناشناس باشه باگوشی یکی زنگ بزن ببین اگه زن یادختربرداشت شماره شوهرتوبگو میشناسه بگومن زنشم

(zahra) #13

همیشه رد انگشت رو صفحه گوشی میمونه یاشایدازرواون بتونی رمز گوشیشو بازکنی معلومه مشکوکه دیگه هرروزرمزشوعوض میکنه

(Maral) #14

عزیزم اینکه رمز گوشیش عوض میکنه یکم شک برانگیز هست اما هیچ کدوم از چیزای ک شما گفتی سند نیست برا اثبات خیانت. اگه بهش بگی خیانت بهم میکنی اونم میگه اعتماد نداری شمام ک مدرک نداری ثابت کنی دعوا میشه عدم اعتمادو میکنه وسیله دستش ک قیافه حق به جانب بگیره همه هم بهش حق میدن آخر سر بده میشی خودت و هم اعصابت خرد شده حال خودت خراب میشه هم نتونستی ثابت کنی.پس یکم صبور باش و ببین چجور پیش میره

3 Likes
(Maral) #15

ی سوال خصوصی !!! رابطه جنسی دارین ؟ چند ماهته ؟
اخلاقش نسبت به قبل چه تغییری کرده تو محبت کردن و مسائل جنسی؟

1 Like
(fatemah) #16

یه پا کاراگاهی ها😂

1 Like
(fatemah) #17

به نظر من خودتو بزن به بیخیالی باهاش سرد رفتار کن به خودت برس جوری که فک کنه بهش اهمیت نمیدی جوری که بیاد سمتت ولی تو اصلا محلش نزار رف بیرون نپرس کجای میری کی میای اونقد بی تفاوت باش که صداش در بیاد و وقتی ازت علت پرسید بگو که چه چیزایی اذیتت میکنه و رفتارتو کدوم کاراش عوض کرده

2 Likes
(هیوا) #18

عزیزم میدونم خیلی سخته این احساس برا همه خانم ها ولی اول اطمینان داشته باش بعد حرف بزن این چیزا که گفتی دلیل هست ولی کافی نیست شوهر منم رمز گوشیش نمیگه همشم با گوشیش ور میره ولی بهش شک ندارم خیلی تصادفی فهمیدم چون با دوستاش جوک چیز دار میفرستن دوس نداره ببینم اینم بگم منم چند بار ب شوخی گفتم چرا رمز گوشیت نمیدی و از این حرفاکه خیلی بهش برخورد منم دیگه گیر ندادم

(هیوا) #19

مواظب باش مردا دوس دارن حریم داشته باشن .بعدم خیلی چیزای دیگه هست برا اینکه شک کنی.خیانت باعث میشه روابط جنسی کم شه رفتارش عوض بشه،کم شدن حساسیت نسبت ب طرف مقابل و خیلی چیزای دیگه و با این همه بازم نمیشه قطعی گفت

(Maral) #20

به نظر من کارایی ک شما میگین اگه خدای نکرده یک درصد دارن ایشون خیانت میکنن بعد میگه بهم بی توجهی کردی محلم نمیدادی و…
سرد بودن بدتر باعث میشه اگه یک درصد کسی توی زندگی شون باشه بیشتر جا باز کنه
با این حال چون باردارین اصلا توصیه نمیکنم به این مسایل فعلا فکر کنین

2 Likes