تجربیات مادرانه - بحث آزاد

این گروه جایگزین گروه تلگرامی تجربیات مادرانه - بحث آزاد است. برای اینکه همدیگه رو گم نکنیم :wink:

6 Likes

دوستان بیاین صحبت کنیم

چی بگیم

1 Like

چطور این صفحه رو ذخیره کنیم تو موبایل؟

این مطلب رو مشاهده کنید :grinning:

1 Like

بچه ها من بچم تو ٢٨ هفته بريچ بود الان ٣١ هفته ام به نظرتون برگشته !؟!؟ يا برميگرده كه طبيعى باشه زايمانم

1 Like

سلام فکر نمیکنم نی نی من از اول تا لحظه ی آخر بریچ بود

واس من سفاليك بود تو ٢٨ هفته رفتم بريچ گفت

1 Like

Slm inja harchi mikham mitoonim begim??rasti mamanai ke tajroobe avaleshoone mese mn biyan harf bezanim mn hoooli sooola darm /:

منم بریچ بودم عزیزم، بچه ام تو ۳۵ هفته برگشت، من ماما همراه داشتم میگفت ممکنه لحظه آخر بچه برگرده

1 Like

مال من تو ماه هفتم برگشت اما شنیدم ممکنه تو دقیقه نودم از حالت بریچ خارج بشه وبرگرده

1 Like

دخترم همش نق میزنه ریفلاکس داره فک کنم ب ی چیزی حساسیت هم داره از تجربیاتتون میگین

1 Like

سلام خانمی دخترت چند وقتشه؟ پسر من همش می زد پوست بدنش خشک شده بود همش بالا میاورد بردمش دکتر گفت بچت به شیرت حساسیت داره بهش پدی لاکت داد گفت تا شش ماهگی استفاده کن پسرمن کلا به محصولات گاوی حساسیت داره

1 Like

بریچ یعنی چی درکل؟؟؟بچه ی من تو شکمم به حالت بریچ بود و مرده

1 Like

۵۵ روزشه
منم دکت بردم کولیف و متیلیوم داده فعلا ک خوبه
اخ دخترم نفخ هم‌میکنه هیچی نمیتونم بخورم از محصولات گتوی گرفته تا حبوباتو تخم مرغ و ماهی حتی میوه هم نمیتونم بخورم

1 Like

پدی لاکت خوبش کرد؟

1 Like

بریچ بوده مرده /: یعنی بخاطر بریچ بودن مرده :neutral_face:؟؟بنظرم بریچ یعنی توو رحم سرش بالا و پاهاش پایین ولی نمیدونم چند مدل داره و اگه تا اخر نچرخه باید سزارین بشه برای بریچ من نشیدم که بخاطر بریچ جنینی بمیره :unamused:

سلام بله عزیزم در مورد هر چی دوست دارین می تونین صحبت کنین. :blush:

منم دقیقا مثل شما هیچی نمیتونم بخورم اما دکتر قطره دایمیتیکون داد هروقت پسرم نفخ میکنه شش قطره بهش میدم دو دقیقه بعد آروم میشه

1 Like

آره از وقتی پدی لاکت میدم خیلی کم نفخ میکنه خیلی هم کم بالا میاره فقط زمانی بالا میاره که بعداز شیر زیاد بالا پایینش کنیم

2 Likes