جدول متقاطع

سلام کیا اهل حل کردن جدولند؟
شاید مطرح کردن جدول اینجا به صورت نوشتاری جالب نباشه ولی خب برای سرگرمی خوبه به نظرم … من تو اینا گیر افتادم. توی نت هم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد.
1.جوانمرد …سه حرفی … آخرش دال
2.از ابزارهای آهنگری … 5 حرفی س _ _ _ ن
3.پاره آتش… سه حرفی _ ر _

1.میشه راد
3.میشه شرر
2.رو نمیدونم

1 Like

مرسی عزیززم . 2 هم کاش پیدا میشد :((

این هم هست . اینم سرچ کردم جایی نبود .
برخوردش به کفل عریان اسبهای درشکه صدای سیلی مانندی میدهد . 4 حرفی . _ _ ا _

ابزارآهنگری میشه سندان

3 Likes

سلام واقعا ممنونم عزیزم. درست بود .
اون جدیدی که گذاشتم رو نمیدونی؟

1 Like

شلاق فکر کنم

1 Like

سلام ممنون عزیزم.فقط مطمئنی؟ اخه من اصلا معنی سوال رو نفهمیدم

نه عزیزم نمیدونم

منظورش اسبی ک زین نداره و لخته وقتی با شلاق به پشتش میزنی صدایی شبیه سیلی زدن داره
از خودم گفتم خخخخخخخ

1 Like

مرسی عزیزززم درست بود دقیقا . الان که کامل حل کردم توضیحات جدول اومد . دقیقا همین بود که گقتی… با این تفاوت که اون توضیح اضافه گفته بود صدای "شرق شررق "

قربونت گلم خداروشکر حل کردی خیالت راحت شد

1 Like

اخه من دو ساعت فکر میکردم که این سواله چی داره میگه … گیج شدم . اخه گفته بود سیلی… سیلی هم که مربوط به صورته …
از کجا متوجه شدی ؟ از این درشکه ها تو اصفهان سوار شدی ؟

اره تو اص پارک ناژوان درشکه سوار شدم ولی از رو کفل فهمیدم. به پشت اسب میگن. صدایی ک با شلاق به پشت اسب زده میشه رو تشبیهش کرده بود به صدای شبیه سیلی

من تو میدون امام دیدم. شوهرم گفت بیا بریم سوار شیم. ولی از بس بو بد میدادن اسبا .از خیرش گذشتیم…
اها پس خود صدا رو تشبیه کرده …
درسته … بدنش هم که برهنه میزنن وقتی تسمه میخوره بهش صدای بدی میده … اسب بدبخت !

آره اونجا پر درشکه هست …وای اره عزیزم اسبای بیچاره از صبح تا شب اونجا ی مسیر تکراری دور سر خودشون میچرخن گناه دارن ولی درست میگی خیلیم بود میدادن

این آدمی به هیچ چی رحم نمیکنه. این اسبا باید برای خودشون تو دشت میچرخیدن خیلی شیک و تمیز… نه اینکه بار سنگین بکشن و هی شلاق بخورن …

آره واقعا😞

کلا تو ایران به حیوانات زیاد ظلم میکنن . این که از اسبها …اونم از سگ ها و گربه ها و …
به نطرم بعید نیست یکی از علتهای همین بلایا هم همین شکنجه حیوانات باشه

خودمونم دارن شکنجه میکنن چ برسه به این زبون بسته ها

1 Like