كمك كنيد خانوما

سلام خانوما
من ٤ ام اين ماه رابطه دهاني داشتم با نامزدم بعد ميترسم دست ايشون اغشته ب پيش اب بوده باشه و ب من خورده باشه
بعد من ٩ام اين ماه پريود شدم يعني درست ٥روز بعد از رابطه خونريزيمم زياد بود بعد من ماه پيشم ٩ام پريود شده بودم منتها هميشه دو يا يك روز جلو مينداختم اما اينبار ن خيليم استرس داشتم بعدم دو روز بعد از اتمام پريوديم بيبي چك دقت بالا زدم منفي بود باز دوباره اين هفته شنبه يه بار ديگ زدم يعني بعد از يك هفته باز هم منفي بود
بعد من امروز ك ٢٨هست درد شديدي تو قسمت لگنم حس كردم ميشه بگيد ايا باردارم يا ن ؟

شما حامله نیستی
وقتی میگین ۵ روز قبل از پری، تخمکی نداشتی که بخوای حالا بااین روش احتمالی هم حامله بشی.

شما این دومین باره این سوالو پرسیدید درسته؟باکره اید؟

4 Likes

نمیدونم چرا اینقد سوال شما برام اشناس.نه گمون نکنم حامله باشی اونم با پیش آبه بی بی چک هاتونم که منفی بود میتونی با یه ازمایش خون خودتو راحت کنی ولی نشیدم یکی اینجوری حامله شده باشه

2 Likes

اره به نظر منم همین طور

عزیزم وقتی پریود میشی دیگه بارداری در کار نیست مطمئن باش
چرا انقدر نگرانی؟

اره عزيزم
اره گلم باكره

اخه زير دلم يكم درد ميكنه الانم زمان پريوديم نزديكه

عزیزم خب بنظرت این عادی نیست ک نزدیک پریود زیر دل آدم درد بگیره؟
همه ی ما همینجوری میشیم دیگه عزیزم

1 Like

b khoda enghad halm bade k nmidoni
esteres badie

ان شاءالله سالهای بعد ک اقدام به بارداری کردی از این استرسی ک الان داری خندت میگیره
اون موقع متوجه حرف من میشی ک میگم باردار شدن به این راحتی اتفاق نمیوفته کلی هم شرایط باید داشته باشه :relaxed::blush:
با هوا ک باردار نمیشن :joy:

1 Like

خدا كنه عشقم ايشالله

1 Like

استرس داشتن باعث میشه که حتی پریودت نامنظم بشه عزیزم،حاملگی به این سادگی نیست،و بهترین راه آزمایش خونه

1 Like

خدارو شكر امروز پريود شدم خيالم راحت شد

خداروشکر

تا زمانی که دخول انجام نشده باشه ومایه منی داخل واژن نریختته باشه ودر صورتی که باکره باشید احتمال بارداری نیست
بارداری از طریق دهان امکان پذیر نیست فقط از ناحیه مرکزی